#32
Zgadza się. Słowo "kutas" wg nomenklatury siedemnastowiecznej Polski również znaczyło coś innego niż w dzisiejszym, potocznym języku. Nieprawdaż Marcinie? Jestem już po rowerze, z ciepłymi stopami :lol:
SerwisBajka.pl i NieOceniam.pl

#33
to jest dyskusja o grzaniu, więc nie dziwmy się, że temperatura wysoka.

A tak całkiem serio, to wrzucam pomysł (choć na pewno ktoś na niego już wpadł). Otóż wystarczy wbudować prądnicę w pedały (technologicznie dziś to banalne), dwa styki pod bloki, i problem dyndającego akumulatora rozwiązany.
Halo, jest tu jakiś chiński pruducent?
Mam już nawet nazwę: HotPedal, czyli, po naszemu, grzany pedał.
:-D

aha, marcin, ja Cię proszę, ale Bańkowski pierdoli. Pierdoli mianowicie z tego względu, że słowo pierdolić pieprzne a nieprzyzwoite jest nie z racji gadania pierdół, ale zgoła innego, fundamentalnego dla przetrwania naszego gatunku aktu, które się za owym pierdoleniem skrywa.
:-D
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#36
i dlatego ...ze slowo ma rozne znaczenia :oops:
zacytowalem dwoch uczonych w pismie ;-)
Ostatnio zmieniony 2016-09-26, 20:49 przez marcin74, łącznie zmieniany 1 raz.
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#39
aldek pisze: skolioza, nie kasuj tego posta. Jak się pisze wniosek patentowy? :-D
Może jednak usuń - bo z tego co pamiętam, ujawnienie wynalazku przed jego opatentowaniem przekreśla możliwość objęcia go ochroną.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#42
skolioza pisze:się Panowie zdecydują, co?
a w temacie - nie edytuję postów i nie wycinam z nich nic, ale proszę skończcie już z językiem dziś uznawanym za nieparlamentarny
Usuń usuń niepotrzebne bo temat się przyda w przyszłości ;-)