#3
ja tam im do butów nie siegam , ale nie lubie angoli bo wywyższają sie ponad wszystkich, lubią sami siebie jak zauważyłem , jakby byli lepszą rasą , dla jaj to zrobiłem bo polaków tam jak na lekarstwo jest , a przeież mamy co prezentować nie ?

Wiesz Kleina nie problem kupić ...za to kuwe już trudniej :-P to nie amelinum i tego nie pomalujesz .........

większość tych rowerów co tam jest to kupa kasy władowana , dla mnie , dla nas to są koszty wielkości przyzwoitego samochodu , a jeść trzeba ...czasem .

a ten konkurs .... fajnie jest coś nie tylko mieć , ale także i być zauważony co też uczyniłem :mrgreen:
www.velotech.pl

#4
fajny pomysł :-) ja konta nie mam ale przyłączam się do apelu - przysmaż angola

a tak zupełnie szczerze to bardziej podoba mi się tylko ten cudak z 88. Te ich topowe maszyny po 90 to zupełnie mi się nie podobają, jakieś takie niezgrabne, grube i brzydko pomalowane, Yeti jakoś tam się broni bo ma prosty design, ale to tak na siłę

#5
no zgadza sie, Yeti sam w sobie jest kultem i nie ma co dywagować, a tamten rower to taki typowy yeti na karbonach , Klejny też , maziaki straszne , no ale co kraj to obyczaj hehehehe , najwyżej mnie zdołują na reszte dnia :roll:

Oczywiście w temacie konkursu było bodajze żeby rowery miały coś z Ringla , ale inne też sie łapały jak było miejsce to wrzuciłem dla hecy no i 20 wejsć na forum trzeba było mieć w miesiacu też no to nastuklałem :lol:

Mamy czym sie pochwalić , ale szczerze, to zawsze zagranica miała nas w dupie , ja sie ciesze z efektu finalnego i w serwisie powiesze na ścianie, dopóki ktoś dobrze nie posmaruje :roll:
www.velotech.pl
cron