Mój koniec z retro góralami !

#1
Obrazek



Muszę na jakiś czas zrobić sobie odpoczynek od forum. Przez ostatnie pół roku wpadłem w manie posiadania dosłownie wszystkiego. Jak zakładałem konto chciałem kupić jakiegoś GTka. Ot takie marzenie z dzieciństwa a tymczasem...
Dla dziewczyny
Obrazek

Kastle
Obrazek

Tequesta która okazała się dla mnie trochę za mała
Obrazek


Swoich nawet nie zliczam Timberline, Hevy Tools 2x, Clinton, itd

2,5 roku jak zakładałem konto miałem z dzewczyną dwa rowery dzisiaj. Ona ma dwa (jeden oddałem teściowej ) a ja cztery . To już choroba i najwyższy czas się opamiętać !:)

Ot taka refekeksja na chorobowym :lol: :lol:

#2
szybkiego powrotu do zdrowia życzę, mnie też ostatnio takie refleksjie nachodzą że niezłą "dziuple" w domu zrobiłem i majątek w gratach a nie ma kiedy jeździć :cry:

#6
sztopi17 pisze: Pół roku temu zrezygnowałem z zakupu mieszkania bo nie było miejsca w mieszkaniu na rowery ? Czaicie !!!
i to sie nazywa mieć w życiu priorytety ! szacun :lol: :lol: :lol:

#7
Jeszcze Corrado mi podesłał jakiegoś łódzkiego Carringtona od LTSów i tytanów. . Jak chłop powiedział co ma na sprzedaż to chciałem lokaty likwidować :lol: Dobrze , że kontakt się urwał :)



To co chciałem osiągnąć w światku rowerowym udało mi się zrobić .

Stalowy 29er jest
Fat Bike jest
tytan jest
Gt jest
???? jest ale to za parę dni premiera

#8
Moim zdaniem temat nie jest czarno-biały
Hobby, pasja jest motorem do działania, ale trzeba znać umiar

Z jednej strony nie mając zainteresowań, uciech i oddechu od codzienności w "swoim świecie" łatwo można przepieprzyć cale życie na niczym
Z drugiej strony klikanie wszystkiego, wszędzie i bez względu na cenę też do niczego nie prowadzi (przykłady były, daleko nie trzeba szukać)
Z trzeciej strony wydaje mi się że jeśli ktoś już ten "swój świat" taki czy inny stworzył, to ciężko mu będzie całkiem z takiej odskoczni zrezygnować Nawet jak rzuci jedno hobby zajmie się czym innym - i temu będzie poświęcał czas i środki
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#10
Mi już przeszło z retro. Nic nie kupuję, może coś kiedyś sprzedam. Od ebay staram się trzymać z daleka. To powiedziawszy, wcale mniej na pasję rowerową nie wydaję. Szosa, tylko szosa teraz.

Ale nie same rowery są najwazniejsze. To ludzie których poznałem i poznaję na swojej drodze dzięki pasji kręcenia.

#15
ja tam tera (dla siebie tylko, bez rodziny) mam z pińć rowerów i nie histeretego.
Ino, że jak mi się nudzom, to rozbieram/rozdaje.
Uleczyłem się też z klikentego w alegrego.
Ostatniom czenść to kupiłym od corrado jesieniom jeszcze, ciągle u niego to stx chyba w garach leży.
Ot, co.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#26
sztopi jesteśmy z Tobą :-) Mam fajne, żółte rogi BBB... fajnie by w GT wyglądały :-)
corrado1111 pisze:Nałogowcy, dobrze że istniejecie:)
Się odezwał wyleczony co tylko na takich słabych rowerach jak Cannondale jeździ :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#27
Specyfika forum jest taka że zachęca do grzebania.
Nię będę urywał że ja jestem z tych co chętniej idą do garażu niż w plener więc mi pasuje. A kto był u mnie ten wie że gratów jest sporo. U mnie do kupowania zachęca też dostępność - pójdę na młyn i zawsze mogę coś kupić, czasem w fajnej cenie czasem gorszej ale zawsze coś jest. Z chęcią kupowania poradziłem sobie za pomocą sprzedawania :-) Oszałamiająco na tym nie zarabiam. Ale zrobiło się z tego przyjemne z pożytecznym.

Z Allegro całe szczęście się wyleczyłem jakiś rok temu, ostatnio kupiłem tam żarówki do samochodu a poprzednio... żarówki do samochodu :-)

Nie dopinguje Cię w odchodzeniu z forum ale dopinguję w dążeniu do większej ilości KM w tym roku :-) Powodzenia :-)

Swoją drogą... Nie myślałem że ktoś jeszcze używa "dziewczyny" jako wytrychu do kupowiania dodatkowych rowerów :-) W pewnym momencie przy kupowaniu każdej za małej ramy tłumaczyłem że złoże jej rower... szkoda tylko że różnica wzrostu jest spora i większość i tak była na nią za duża.

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#28
Skeevo pisze:sztopi jesteśmy z Tobą Mam fajne, żółte rogi BBB... fajnie by w GT wyglądały
niezle lekarstwo mu aplikujesz :lol: :lol: :lol:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#30
marcin74 pisze:
Skeevo pisze:sztopi jesteśmy z Tobą Mam fajne, żółte rogi BBB... fajnie by w GT wyglądały
niezle lekarstwo mu aplikujesz :lol: :lol: :lol:
Lekarstwo od dawna stosowane w Polsce i powszechnie uważane za skuteczne :-) Czym się strułeś tym się lecz :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900
cron