Filmożercy

#1
Jako, że nie zauważyłem tematu o filmach, takowy zakładam,głównie po to aby nie "naciąć" się na wszelkiej maści hity typu Ida itd. Z ostatnio oglądanych polecam Jacka Stronga. Bynajmniej nie ze względów merytorycznych ale jako kino akcji samo w sobie. Postawę Kuklińskiego każdy oceni sobie sam jednak według mnie Pasikowski odwalił niezłą robotę. Do tego Dorociński jest jedynym aktorem młodego pokolenia, którego mogę oglądać i którego gra aktorska mnie nie wkuwia, czego niestety nie mogę powiedzieć o adamczykach, małaszyńskich, karolakach itd.
Z seriali polecam Watahę produkcji hbo. Szału nie ma ale da się obejrzeć. Nie polecam za to serialu Paradoks z Lindą. Global Fatal Error.

#3
Większość produkcji HBO jest świetne.
Kompania Braci, Gra o Tron, True Detective to chyba takie najbardziej znane ichniejsze seriale.
Ostatnio też miałem szansę oglądać film o Marco Pantanim - Pantani: The Accidental Death of a Cyclist.
Szkoda gościa. Przy okazji niezłe spojrzenie na kolarstwo, podejrzewam że z Armstrongiem mogło być podobnie.

Nie żeby było, że hbo to jedyne co uznaję :mrgreen: ale skoro już przy tym kanale jesteśmy.
Z seriali tak ogólnie - Pitbull, ten nasz, polski. Lepszego serialu nie znam.

Z kinowych produkcji ostatnio Interstellar. Mocno naciągane, i dużo fantastyki, ale zrealizowane to wszystko w mistrzowski sposób.
Obrazek

Scott Superamerican 1994
Alpinestars Cro-Mega DX 1991[/b]
Alpinestars Al-Mega 1991

#5
"Służby Specjalne" również polecam.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#7
Z ostatnio oglądanych...
Służby specjalny 8/10 bardzo dobry film . Zajebista kreacja Olgi Bołądź
Snajper 8/10 typowe amerykańskie kino , ale mimo to film mi się podobał.
Miasto 44 . Film mnie rozczarował , a scena pocałunku wśród strzelaniny totalna porażka


Z seriali polecam Walking Dead (szczególnie pierwsze sezony ) i Wikingów.

#8
Jeśli chodzi o polskie kino, to tytuł jednej z ostatnich produkcji świetnie je określa, więc omijam. Od lat.
Serialozy amerykańskiej nie trawię, za stary jestem.

Zresztą, od pół roku nie widziałem przyzwoitego filmu. Jakaś bida teraz, te łoskary też słabe.
American Snajper: żen. Propagitka, dosłownie jak ten film w filmie łowcy nazistów Tarantino.
Furia - w 80 proc. doskonały, ale na końcu, jak to amerykanie, musieli zrobić scenę, że 4 kolesi rozwala w proch kilkuset nazioli z SS. Słusznie robią, ale prawdopodobieństwo tej sceny mniejsze niż nawalanek z Avendzersów.
Jupiter Wachowskich - omijać szerokim łukiem. Dno.

Z innej beczki: nowy Asterix i Obelix, można z dzieciakami pójść, ale szoku ni ma.

Ostatni dobry film: "Zrywa się wiatr", ale jak ktoś japsów nie lubi, to nie radzę.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#10
Oglądałem ... Nie chce wyjsc na Polaka malkontenta , ale nie rozumiem jak taki gniot jak Ida wygrywa Oscary z tak kaptalnym obrazem. Pewnie jakby hodowcy mandarynek byli Żydami byloby łatwiej :mrgreen:

#17
cocolino pisze:Polecam też ostatnią rolę Jamesa Gandolfini :arrow: The Drop. Niby spokojny kryminałek ale końcówka dosyć zaskakująca.
Drop jest świetny, a z seriali Zakazane Imperium wszystkie 5 sezonów jest genialne.
Lodzermensch

#21
Oglądam ostatnio serial Lucifer
Postać diabełka rewelacja, bardzo mi się podoba, to że jest pewnym siebie aroganckim... dziwnie serial trafił mi w gust, ale myślę, że nie każdemu może się spodobać.
ketoza.pl
dieta i odchudzanie