#5
suchy1704 pisze:A może to Azotek Krzemu jest? :mrgreen:
Ty się znasz w ogóle?Pewnie pijany jesteś, pijesz i się czepiasz.
Azotek krzemu jest czarny anie złoty.
Lodzermensch

#12
Adamello pisze:Tak jeszcze w kwestii kabla - Tniesz w połowie. Dokładasz długie, przynajmniej dwumetrowe, sznurówki z damskich kozaków i wiążesz z tymi kawałkami kabla. Przedłużony będzie na bank, ale czy działający to już trudno stwierdzić.
A jak mam męskie tylko?
Lodzermensch

#15
Adamello pisze:
corrado1111 pisze:
A jak mam męskie tylko?
To zadziała ale musisz pomalować azotkiem krzemu, czyli na czarno. :mrgreen:
Chyba się nie znasz, ogarnij się.
Lodzermensch

#23
polonezGLE pisze:A ja wlasnie ożywiłem pamiętającą towarzysza Gomułkę NRDowską lokomotywkê w mojej ulubionej skali H0. Tylko zdziwiony jestem, nie bylo w niej ceramicznych kulek, a w skladakach byly, to jak ??
Bo nie były z NRD.
Lodzermensch

#25
polonezGLE pisze:Aha, z enerde to zegarki Ruhla i radyjka RFT, sorry. W sumie skladaki w Bydzi robili, moze Yves ma wiadro kulek i poratuje kolege od ceramiki.
Yves juz nie ma ich, wypalił je wszystkie w zeszłym roku.
Lodzermensch

#27
Hubcio, no widzisz ile się tutaj nauczysz jeszcze, dowiesz się nie tylko prawdy o sprzęcie i kulkach, ale przede wszystkim odkryjesz i poznasz samego siebie :mrgreen:
czarnych kulek już nie mam - rok temu wszystkie poszły, została jedna zielona, ale mam ją w nosie, nie zależy mi,,,
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#28
Tak myślałem że nie zdobędę tu żadnej mądrej porady, forum ma bardzo niski poziom.I jeszcze połowa pijanych.
Już sobie sam poradziłem.
Ten kabel bezprzewodowy miał 3 metry, po prostu jedną wtyczkę odsunąłem o 2 metry dalej i mam już 5 metrowy.
A Wy mi tu smarowania i w ogóle, strasznie się zawiodłem.
Lodzermensch

#30
Nie nie, chwilowo jestem zawiedziony poziomem forum. Chyba się upiję z tego powodu i dopiero zacznę pisać głupoty.
Zresztą forum to dla mnie tylko handel bo tak to mnie tu nic nie trzyma.
Lodzermensch
cron