#45
focker pisze:Pierwszy w kolejce :)
Grzesiek - skoro mój rozmiar to nie Twój :-P Dzieli nas sporo centymetrow :mrgreen:
No chyba że potrzebujesz do żony/narzeconej.

Moja po powrocie pyta:
- i co. kupiłeś coś?
Ja na to - jeden tani rower i ramę.
- Tylko tyle? Za ile ta rama?
- ...... :oops:
- Tyle kasy?
- no ale wiesz to tytan, zobacz na te haki... :mrgreen:
- komu ty to sprzedasz?
Tu nastąpiła chwila zadumy....
- aaaaaaa, :!: to dla siebie kupiłeś :?: :!: :?: :!: :?:
- no bo wiesz, kochanie. Jakby nie patrzeć to wszystkie te rowery i części są przecież moje. To czy je sprzedam za 2,3 dni, za miesiąc czy 5 lat niczego nie zmienia.

Ale generalnie się do siebie odzywamy więc tematu nie ma. :mrgreen:
W przypadku rozwodu chyba należy jej się połowa ramy, no chyba że macie rozdzielność majątkową..
mamy rozdzielność :!:
snack pisze:Czyli mam wnioskować, że taka rama to równowartość 3-4 retro rowerków?? Ja bym szukał już domu pod mostem....
Kasa na 3/4 rowery była, ale brakło. Jechałem po tanie rowery za 300-500zł (do remontu) więc bez szału. Za kilka tysiecy też miał retro-sprzęty.

Hubert, mam trochę części - 2 komplety R1-ek, raczej XX bo shimano nie lubię. Piasty mam CK w kolorze "navy", stery CK w kolorach "patriot". Gorzej będzie z korbą bo tam jest jeszcze BSA, choć i na to są sposoby. Mam na czym jeździć, więc ciśnienia nie ma. Idzie zima będzie czas do namysłu.
Teraz trzeba szybko opylić Canyona LUX MR bo miejsce na haku potrzebne :-)

#46
No to wyposażenie masz.
Nie rozumiem co złego w BSA? HT2 czy Sram podejdzie bez problemu.
No nie mów ze chcesz pressfit rodem z wigraka.

Na szybko to nie opylaj canyona tylko korbę xt dla mnie jak się aukcja zakończy.

#49
Ona nowa kosztuje prawie 4k.
Ile ona ma cm podsiodłowej na oko 45 nierozumiem jak może nie pasować Fockerze. Z chirurgią nie przesadzaj dasz sobie wkładki i podkładki pod bloki w spd i jedziesz ;-)
Xizang sie chowa.

Wytłumacz żonie że tytan kupuje sie raz na całe życie i daj sie jej przejechać to może nie będziesz spał na kanapie :-P

#51
Ja także zazdroszcze i zastanawiam się czy widziałem kiedyś coś tak fajnego jak Van Nicholas.

Mój top
Van N.>Xizang 1992> Zaskar 1994 le>zaskar 2000 le> Balance al-xxx>Canondale cad mxxx> Centurion backfire hydro.......

#56
Hubert pisze:Pewnie do AMPa F3 Cie ciągnie. Mnie też.
. Ciągnie mnie teraz do konwersji 29 i 26 na tlustym przednim kole .
Obrazek
do kona roku będzie gotowy Romet cr-mo 269 ;)

#58
Widziałem na aukcji ale rozmiar był nie ten, więc ją od razu skreśliłem.

Ale gdy zobaczyłem ją u znajomego to od razu stwierdziłem że jest dość duża. On się kłóci że 18-tka, no bo metka.... (rzeczywiście jest metka z rozmiarem 18" i ceną 1625EUR - maskara!). A ja mówie że wyglada zwyczajnie na mój rozmiar, więc koło 19.5-20. Poszliśmy mierzyć i wyszła podsiodłówka 49.5cm, a wirtualnie ok. 620mm, więc nie ma bata-TO NIE 18-tka! Szybko sprawdziłem geo w komórce i rzeczywiście pasuje na 19.5".

Szczerze mówiąc to szukałem skinwalli i kilku drobiazgów dla klientów i przypadkiem natrafiłem na tą ramę. Miałem wróćić z kilkoma rowerami a tu dupa blada....

To jest mój piąty tytan w życiu. Ogólnie byłem przeciwnikiem tego materiału po przejściach z poprzednimi egzemplarzami. Ale ostatnio doszedłem do wniosku, że jeżdzę dosć mało i moje rowery cholernie tracą na wartości (na niektórych to w tym roku nawet nie siedziałem). Dosłownie kilka dni temu, z czystej ciekawości, zacząłem się więc rozglądać za tytanem. To było raptem 2h na ebayach i w sieci. Napisałem nawet maila do chińczyków o cenę ramy ORA i Rikulau. Wyszło coś koło 1000$ + cło, vat i wysyłka wyjdzie leciutko ponad 4tyś PLN za CHIŃCZYKA! Znalazłem też to:
http://www.amazon.de/Conway-Titan-Hardt ... B00M6YPLZC
Dość tanie jak na tytan, no ale chińczyki wyglądają o niebo lepiej.

Niepotrzebnie spytałem Włodka o cenę... i mam kilosześćset tytanu z Holandii....

To hyde park więc można tak chyba bablać o niczym co nie???