#91
Rozebrałem katargę dx -a
taka zbieranina że nie nadaje sie do restauracji
jak kto potrzebuje dla dzieciaka to mam 16 cali rame sztywną na tange
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#92
rozebralem Methanola ... ramka umyta ,wysuszona czeka na ubranka i wiosenke ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#93
dovectra pisze:Rozebrałem katargę dx -a
taka zbieranina że nie nadaje sie do restauracji
jak kto potrzebuje dla dzieciaka to mam 16 cali rame sztywną na tange
Sztopi szukał małej ramy.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#102
Ja też nie mam rodzeństwa.
A tak przy okazji to ile teraz kosztuje pranie dywanu? :-P

A tak na poważnie to czemu znowu jaja moim koszem, hejty i wycieczki personalne?

#103
Hubert pisze:Ja też nie mam rodzeństwa.
A tak przy okazji to ile teraz kosztuje pranie dywanu? :-P

A tak na poważnie to czemu znowu jaja moim koszem, hejty i wycieczki personalne?
Że ja?Gdzież bym śmiał ogólnie.
Lodzermensch

#104
No a kawałek wyżej z tym foto od Snacka to co było?

A ja ostatnio ruszyłem sie do rowerowego kupiłem kilka drobiazgów do balansa
I zaplotłem przednie koło szczegóły w moim wątku niedługo. No i jeszcze kilka gratów do speca załatwiłem.

#105
Hubert pisze:No a kawałek wyżej z tym foto od Snacka to co było?

A ja ostatnio ruszyłem sie do rowerowego kupiłem kilka drobiazgów do balansa
I zaplotłem przednie koło szczegóły w moim wątku niedługo. No i jeszcze kilka gratów do speca załatwiłem.
Ja to już sam nie wiem, chyba mnie szatan opętał i tak pitolę.
Lodzermensch

#106
Wóda zryła banie masz tyle że nie wiesz która nawet, sejtan nie dał rady dziś.
Poważnie ogarnij sie z tymi docinkami (do alko nic nie mam i nie kojarz tego z tym).

#107
Hubert pisze:Wóda zryła banie masz tyle że nie wiesz która nawet, sejtan nie dał rady dziś.
Poważnie ogarnij sie z tymi docinkami (do alko nic nie mam i nie kojarz tego z tym).
Hubert Polskę zbaw, Klęczę.
Lodzermensch

#109
W ramach relaksu. Wymieniłem dwie felgi w dwóch rowerach.
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#112
Mi nic tak z ciekawości zapytałem.
ps. Snack shoutboxa nie czytałeś w dniu mojego powrotu gdy Corrado się chwalił flaszkami? byś wiedział o co chodzi.

A ja dziś zaplotłem i wycentrowałem perfekcyjnie przednie koło do balanca :-)

#113
Hubert pisze:A ja dziś zaplotłem i wycentrowałem perfekcyjnie przednie koło do balanca
Pokazałbyś Nam w końcu tego przecinaka :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#114
Hubert pisze:Mi nic tak z ciekawości zapytałem.
ps. Snack shoutboxa nie czytałeś w dniu mojego powrotu gdy Corrado się chwalił flaszkami? byś wiedział o co chodzi.

A ja dziś zaplotłem i wycentrowałem perfekcyjnie przednie koło do balanca :-)
Ja też nie wiem o co Ci chodzi z tym dywanem.Tak samo jak nie wiem co to jest ta gimela.
Lodzermensch

#115
Pokazałbyś Nam w końcu tego przecinaka :-)
Jak tylko będzie czas to i foty, brakuje opon, kasety zebatek,linki a tak to gotowy.
Ja też nie wiem o co Ci chodzi z tym dywanem.Tak samo jak nie wiem co to jest ta gimela.
W dzień mojego powrotu piłeś w anty- mojej intencji z okazji mojego powrotu a ja tobie przepowiedziałem że za to spotka cie mega kac i puścisz pawia na dywan.

#116
Hubert pisze:
Pokazałbyś Nam w końcu tego przecinaka :-)
Jak tylko będzie czas to i foty, brakuje opon, kasety zebatek,linki a tak to gotowy.
Ja też nie wiem o co Ci chodzi z tym dywanem.Tak samo jak nie wiem co to jest ta gimela.
W dzień mojego powrotu piłeś w anty- mojej intencji z okazji mojego powrotu a ja tobie przepowiedziałem że za to spotka cie mega kac i puścisz pawia na dywan.
Ja nie rzygam.
Lodzermensch

#119
koledzy przenieście się do innego tematu, np." Hubert - kochać czy nienawidzić?"
czy inne cóś
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,
cron