#62
Sporo Nicholasa jest teraz na allegro. Ruski tytan jest podobno calkiem calkiem. U ruskich klepie swoje tytanowe ramki Rychtarski. 3-5 k musisz Huber liczyć za samą ramkę

#63
ja dziś nic nie zrobiłem, ale sie natargałem gratów od dystrybutora, u mnie troche cięższe 650b ;-)
Obrazek

Obrazek


Bardzo piękna rama Adamie :mrgreen: rozumiem, że cena była po znajomości niższa niż z allegro ? 8-)

#67
sztopi17 pisze:Panie Adamie mam nadzieje , ze historia z budowy Nicholasa znajdzie się gdzieś na forum :-)
Odpale jakiś dyskretny temat o Nicholasie bo mam dylematy kolorystyczne i chętnie wysłucham opini i pomysłów.

Dziś wreszcie umyłem tego dziada:

Obrazek


Już mu się należało, zresztą idzie do rozbiórki. Tego też by się przydało umyć:

Obrazek


Ostatnio wodę to widział jedynie w postaci deszczu i błota. Ale zaraz go dosiadam i będzie nocna jazda. Heja 8-)

#69
Adamello pisze:Odpale jakiś dyskretny temat o Nicholasie bo mam dylematy kolorystyczne i chętnie wysłucham opini i pomysłów
a mi sie z pomaranczem podoba :roll:
purpura dla poczatkujacych ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#71
Adamello pisze:O czym Wy gadacie ??? :-P
ja nic nie wiem :roll:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#77
z tulekej dystansowych zrobiłem regulator zmieniający zakres manetki z x2 na x3 i wypróbowałem mini V-brake - jest super. W miejsca oporów od canti (w przełaju) założyłem odblaski :-)

#79
odchudzilem rower 8-)

Obrazek


dopompowalem tlenu ;-)

Obrazek


za 2 godzinki ostatni wyscig sezonu ;-)
czasowka 1 km pod gore

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2014-10-05, 23:18 przez marcin74, łącznie zmieniany 1 raz.
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#82
Zakupiłem sporo szpejów do Tequesty z której nie mogę odkręcić suportu :lol:
Na pocieszenie wymieniłem w Kastlu dziewczyny zaciski kół. Novoteca zastąpiły jakieś tytanowe chińczyki.

#83
dzisiaj przyszły łożyska wzdłużne do prasy do sterów, którą sobie powolutku dłubie, wiec zabrałem sie za rysowanie elementów dociskowych w AutoCadzie coby znajomy tokarz mógł się popisać, w sklepie prasa kosztuje 250-1000zł, a moja wyjdzie ok. 70-80zł :)

#87
Kupiłem łańcuchy linki i inne pierdoły trafiłem na alle piaste lx na części, wyprostowałem hak, wypolerowałem nawoskowałem rame speca i gwinty poprawiłem,
Wczoraj serwis kół na lx do speca.
Jutro składam do kupy swojego centuriona z nowym łańcuchem i fd, manetkami.
I wstawiam stery do speca.