Skradziono aparaty fotograficzne.

#1
Chłopaki z przykrością zakładam ten wątek ale może ktoś, coś, gdzieś, kiedyś wypatrzy.
Wczoraj w wieczornych godzinach złodziej lub złodzieje włamali się do mojego mieszkania i skradli mi parę rzeczy... m.in takie aparaty fotograficzne i jedną cyfrówkę:

Yashica MG-1
Obrazek


Zenit 12
Obrazek


Te 1-sze dwa były nówki sztuki w oryginalnych skórzanych futerałach. Leżały u mnie w domu ze 30 lat nigdy nie używane. Były to pamiątki po moim Tacie :-(

No i moje narzędzie do robienia fotek rowerów i części Samsung SH100
Obrazek


Gdybyście wypatrzyli przede wszystkim ten 1-szy ze zdjęcia gdzieś na aukcjach to dajcie cynka. Nie sądzę aby było tych aparatów wiele a tym bardziej w idealnym lub nowym stanie.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#3
Rowery i części w komplecie na szczęście.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#4
Lipa po calosci.

Wlasnie jakies 30 min temu myslalem o tym czy zbytnie obnarzanie sie szpejami wszelakimi. rowerami,motocyklami itd - nie dziala jakos na zlodzieji.

Oni sa coraz madrzejsi . Maja internet.

Luzna mysl. Oczywiscie abstrahuje od twojej sytuacji.

#6
Cypis
Właśnie liczę że ta Yashica wypłynie... póki co to mogę tylko śledzić aukcje. Puściłem info przez znajomego po wszystkich okolicznych lombardach, komisach... zobaczymy.

michur
Też dzisiaj o tym myślałem.. Te Facebook-i są najgorsze. Tam dużo patologii siedzi i podgląda co robią inni. Akurat się tam nie ogłaszałem z niczym wyjątkowym ale wydaje mi się że trzeba zachować na społecznościowych ostrożność. Nie dawać zdjęć z własnych mieszkań, gdzie widać co jest w tle itd.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#7
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że zwykle złodzieje są blisko lub bardzo blisko. Widzą kiedy Cię nie ma i mniej więcej znają rutynę i nawyki.

Miałem w sąsiedztwie takiego cwaniaka co chodził i sąsiadom (dodam że wszyscy znają się od pokoleń przynajmniej dwóch i nikt nie jest anonimowy) z garaży rzeczy wyciągał... Wiedział wszystko kto jest domu, o której kto idzie spać itp... W końcu przypadkiem spotkał sąsiada w garażu i... Od tamtej nocy zmieniły się jego rysy twarzy :-)

Szukaj po serwisach... Wynieśli Ci coś ardziej komercyjnego (TV, DVD Konsolę itp) czy tylko aparaty?

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#8
Jesli to rarytasy te aparaty . To zastanow sie gdzie nimi sie chwaliles...Moze na forum foto dzialasz i tam je pokazywaless,moze gdzies indziej?

Jesli tylko te aparty łykneli to nie byli z łapanki o by inne fanty brali. łatwiejsze na opyl.

#9
Zginęło parę drobiazgów typu zegarek naręczny, parę stówek razem z portfelem, jakieś końcówki perfum... generalnie to co dało się schować do kieszeni, plecaka....

Z aparatami nigdy się nie afiszowałem, one były w domu od kiedy pamiętam i nawet nie specjalnie często do nich zaglądałem. Nigdy nikomu nie mówiłem, że takie w domu są. Po prostu były i tyle.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900