Send.it

#1
Witam
Czy ktoś miał z tym styczność ? Jak to działa ? Może ktoś coś opisze ? Ceny bardzo konkurencyjne - 20 zł pobraniowa do 20 kg (+- oczywiście). Będę wdzieczny a i myślę że innym się to przyda.
SZOSA>mtb

#2
Chodzi cizapewne o sendit.pl ??
Korzystam stale, bardzo dobrze działa realizacja przez DPD ( taniej) albo UPS ( drożej)

Generalnie ponad 100 paczek wysłałem- problemów brak
Jedyne co to zwrot pobrania około 2 tygodni ale to standard u kurierów.
Jednym słowem polecam
Masz problem ze swoim staruszkiem?? Serdecznie zapraszam. www.bikeservice.com.pl
Profesjonalny serwis rowerów i amortyzatorów

#3
sporadycznie ale miałem okazję
to jest platforma oferująca realizację tańszej w stos do klienta indywidualnego wysyłki za pośrednictwem UPS i DPD - z czego z UPS jak idzie o strukturę działania mam złe doświadczenia (polityka pt nie dostaniesz numeru do kuriera żeby sie umówić na dostawę - skoro spodziewasz się paczki to siedź i czekaj aż pan kurier w swej łaskawości cię odwiedzi Ma na to cały zakontraktowany w zleceniu dzień...)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#4
Z tego co kojarzę to jedna z wielu firm brokerskich (współpracująca z allegro). Korzystałem z podobnego rozwiązania (www.furgonetka.pl). Tego typu firmy mają podpisane umowy z firmami kurierskimi (UPS, DHL, DPD itp.), zobowiązując się na wykonanie określonej ilości zamówień i m.in. dlatego wychodzi to dużo taniej. W formularzu internetowym wprowadza się miejsce i przewidywany czas odbioru paczki, deklaruje jej rozmiary i drukuje list przewozowy. Potem odwiedza nas kurier i to właściwie wszystko.

#5
Rozumiem że lepiej załatwić płatności przez przelewy a wysłać pakę jako normalną, z tym to mam akurat złe doświadczenia - UPS wydało pakę za ponad 1 tys gdzieś na wsi i są problemy.
Kurier przyjeżdża do domu czy trzeba gdzieś lecieć? Ile wyszła was wysyłka roweru ? Chyba nie mieli by problemu przyjeżdżać częściej ? :roll:
Tak po prawdzie to odpukać większe zaufanie mam do PP niż do kurierów no i jakby chciało się wysyłać kurierem - bezpośrednio u nich to drożnej jest.
Innymi słowy, będzie trzeba spróbować kiedyś - na małowartościowym towarze ;-)
SZOSA>mtb

#8
dpd - fajnie dopoki nie ma sie do czynienia z dzialem reklamacji... totalna olewka i nawarstwianie trudnosci - raz kurier zadzwonil w sb i naklamal, ze paczka nie jest na sb, tylko dzien powszedni (pozniej zrobila sie z tego niezla afera) - i co? i tak trzeba czekac miesiac jak racz odpowiedziec na zgloszenie reklamacyjne (innej drogi odzyskania straty nie ma)

druga sprawa - powazniejsza - pilnujcie, zeby dobrze przyklejac, zafoliowany list przewozowy, od 2ch miesiecy nie moge sie doczekac odzyskania zwrotu, za ZGUBIONY ROWER (w ogole, gdy uslyszalem ze mozna zgubic tak wielka paczke, pomyslalem sobie ze ktos jaja sobie robi...)
Obrazek

#9
NAJLEPIEJ WYSYŁAĆ NASZA POCZTĄ DZIEŃ DWA I JEST .WYSYŁAŁEM Z 500 PACZEK ZAWSZE DOCHODZIŁY
OSTATNIO SZŁA PACZKA DHL DO MNIE SZŁA 14 DNI PORASZKA
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#11
ta tylko poczta kolego piotrexie poszla teraz w gore i kto wie co bedzie za rok... a za 16pln rower osobie prywatnej nie wysle nikt inny oprocz "tanich kurierow" typu send.it
Obrazek