#121
ten bez naklejek ??
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#125
Bart pisze:Zdjęć do 16-stu kalendarzy...
Sorry ale nie rozumiem co masz na myśli. Chodzi Ci o to że mam za dużo zdjęć? Jest kilka po to aby wybrać to jedno do kalendarza wedle uznania...
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#128
Bart pisze:Ja też nie rozumiem. Każdy sam powinien wybrać zdjęcie swojego sprzętu do kalendarza.
Daję możliwość wyboru aby kalendarz wyglądał ciekawie w całości a nie tylko w danym miesiącu. Będzie już jakiś wstępny projekt to będziemy decydować, które zdjęcie pójdzie do wydruku.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#134
A napisy na ramie?? Czemu maniek taki zglebiony?
Ja bym zrobił foto w terenie a nie przy drodze.
Mimo że ti wywołuje w mnie miłe emocje to zdjęcie i całokształt nie tak ale jest potencjał. Popraw scenerie i będzie git jak dla mnie. A rama to wheeler jak pamiętam.

#140
Jest też opcja że nie startujesz w kalendarzu i basta, nie masz roweru na tip top sztyca obtarta, rama bezimienna, brak koralików na linkach, siodło brzydkie, zacisk siodła pozostawia wątpiwości czy jest retro, pedały nie pasują do reszty, korba syncros? Ma zdarty napis, i foto kiepskie. Pomyśl z czym sie wychylasz i odpuść.
A za studentki sie lepiej nie bierz.

#142
Hubert pisze:Jest też opcja że nie startujesz w kalendarzu i basta, nie masz roweru na tip top sztyca obtarta, rama bezimienna, brak koralików na linkach, siodło brzydkie, zacisk siodła pozostawia wątpiwości czy jest retro, pedały nie pasują do reszty, korba syncros? Ma zdarty napis, i foto kiepskie. Pomyśl z czym sie wychylasz i odpuść.
A za studentki sie lepiej nie bierz.
To nie onet.pl, spasuj trochę. Weź sobie może jakieś tabletki na wyciszenie czy coś w tym stylu.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#143
Hubert pisze:. Pomyśl z czym sie wychylasz i odpuść.
Może weź sobie do serca swoje zdanie powyżej, tego się już nie da czytać.
Broniłem Cię w wątku o Tobie ale widzę niepotrzebnie, złóż jakiś rower i pokaż nam jaki jesteś znawca bo jak na razie to tylko wszystkich wkurwiasz.
Lodzermensch

#144
Też miałem nadzieję, że z chłopaka jeszcze coś będzie... a tutaj zmiany idą na gorsze niestety. :evil:
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#146
kolejny raz omijając shit
focker pisze:No też się tego obawiałem - tylko cholera teraz jest tak mało światła i kolorów, że ciężko będzie fajne zdjęcie w terenie zrobić. No nic - coś trzeba będzie wymyślić.
mam to samo, wszystko ponure i smutne

spróbuję może po zmroku do manufaktury podjechać i pstryknąć coś w świetle jakichś reflektorków..
mam z 50 nocnych zdjęć z placu dąbrowskiego spod fontanny-waginy ale wszystko do kosza... lipa
Scott Pro Racing W/C 99' -----> galeria flickr
Specialized Stumpjumper M2 FS 95' -----> galeria flickr