#181
No to Cardamon, nie potrzebnie wczoraj się rzuciłeś na Suchego, który pisał że ma projekt i chciał się wszystkim zająć. I nie stawiał śmiesznych warunków że albo mój rower będzie w kalendarzu albo róbcie se sami

#182
polonezGLE pisze:Czyli kazdy robi sobie kalendarz ze swoim rowerem/rowerami i bedzie sprawiedliwie :lol: Trzeba tak od razu było...
dokładnie :mrgreen: tyle że wyjdzie 2x drożej, najbardziej zadowolony będzie Bard, 12x jego białe DB :lol: :lol: :lol:

#183
snack pisze:eno na swój rower to się możesz gapić codziennie, po co ci jeszcze w kalendarzu??
czyli zrzekasz sie miejsca dla Twojej Endorfiny na rzecz rowerów innych użytkowników :?: :->

#186
Aldek, temat kalendarza zaczał sie w innym wątku, w którym zaproponowałem że się tym zajmę, po czym Suchy wyskoczył z powyższym wątkiem, każdy ma jakiś pomysł, była lista wcześniej i zaczeło sie narzekanie, jakieś pomysły inne, wyjdzie z tego jak zwykle wielkie G bo nie wszystkim można dogodzić

ja napisałem jak chce to zrobić jak sie nie podoba to niech ktoś inny to ogarnie lepiej/sprawniej/szybciej i żeby doszło do skutku

to nie problem mieć pod siebie zrobiony kalendarz za 50zł w jednym egzemplarzu, problemem jest kalendarz zrobiony w np. 15 egzemplarzach żeby go zakupiło naście osób za ~30zl z przesyłka i było zadowolonych z niego

#187
cardamon, toż piszę, że mamy już dwa wątki, ze setkę postów, a zdjęcia ino trzy, no i zaraz zacznie się foch, że "jak tak, to zrób sobie sam ten kalendarz".
Nawet w wątku w którym miały być tylko zdjęcia (bo elabo miały być w tym drugim), i tak się dyskututu.

Hej, Słowianie
:-D
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#189
snack pisze:Trzeba chyba rozszerzyć listę, bo a nuż ktoś nie da rady, albo będą kiepskie zdjęcia. Żeby było z czego wybierać!
No i uważam że bez roweru Ojca Dyrektora nie może się obejść, tak samo jak np. Yvesa no i oczywiście corrado
Ale ja już nie mam roweru, zrobię miejsce nowszym zabytkom.
Lodzermensch

#190
cardamon pisze:umówny się że każdy wymieniony z poniższej listy do 10go grudnia przygotuje 3 zdjęcia (proponuje 2 poziome i jedno pionowe) wrzucicie je do mnie na maila ja je wrzuce na swoje picassa, zrobie 2-3 projekty kalendarza, 2-3dni podeliberujemy nad nimi, coś wybierzemy i wyślę projekt do druku
sztopi17 pisze:Matko Boska zarysy, projekty , ale macie filozoficzne problemy :lol: Firm które oferują takie kalandarze na allegro jest od groma.
13 zdjęć (jedno ładne na okładkę)
12 fajnych furek z forum

na szybko typy:
-Chesini Marcina
-Kona Kula Skeevo (jak Piotr kiedyś mu koła wyślę :lol: )
-Piton GS Delirum (dla ortodoksów zmieniłbym do fotek gripy)
-Scott Pro Snacka (jak wyżej tylko tutaj mostek :)
-Aldka Kona Cinder Cone
-Gerwazego Cinelli The Next Machine
-GT LTS Cardamona (jak jest na chodzie)
-GT Avalanche Aldka (jak dorobił widelec pod kolor)
-Marcina La Italiana bunga bunga (jakoś tak to leciało :)
-Fockera Bontrager
-Adamello GT Tequesta
-Piotra Kona
do 10-go grudnia poproszę o zdjęcia na adres cardamon81(wiadomoco)gmail.com

umówmy się że 1os/1 rower/1rok, brakuje mi tu projektu Ojca Dyrektora :->




Podbijam co by zainteresowani nie zapomnieli o wysyłaniu fotek. Elevetory Skoliozy plus logo forum powinny trafić na okładkę.

#195
umówmy się że 1os/1 rower/1rok, brakuje mi tu projektu Ojca Dyrektora :->


rower Szeryfa dac na okladke ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#197
Jak będziecie chcieli autobus to pstryknę foto = acz pogoda jaka jest.... widać Więc niekoniecznie wyjdzie
A jeśli w grę wchodziłby elewator, to może któreś z tych?
https://picasaweb.google.com/1021978808 ... NLym8SQqAE
albo tych
https://picasaweb.google.com/1021978808 ... tLI2NrBnwE#
nie narzucam się oczywiście, bo te typy nie padły, ale IMO ładniejsze zdjęcia z nimi mam niż to co mogę teraz z autobusem zrobić
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#198
Co powiecie gdybym wycofał swoją Konę z kalendarza? Jedyne sensowne zdjęcia jakie posiadam to w zasadzie tylko te dwa... jedno naturalne, drugie z filtrem z telefonu.

Obrazek


Obrazek


Jeżeli nie Kona to może Wheeler? Mam fajne zdjęcie z wycieczki rowerowej w Nowym Warpnie nad Zalewem Szczecińskim.

Obrazek


lub:

Obrazek


W sumie te fotki podkreślą region z którego pochodzę. Dużo wody dookoła.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#199
No niestety -pogoda paskudna w w ten weekend. Jedyne zdjęcia jakie się dało zrobić to przy sztucznym świetle.Wyszło to co wyszło na razie. Znośne raptem trzy. Boję się, że fajnego światła już będzie jak na lekarstwo do końca roku. O kolorach nie wspomnę.
https://picasaweb.google.com/1133552348 ... 7187458802
i w prawo.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#203
pierwsze i drugie zdjecie bomba :shock:

ale jak juz sie czepiacie .....i na 3 fotce fiacik troche w kadr sie wpierd....
to piesi na pietrynie sa calkiem ok ....do tego gdzies na trzecim planie dopiero :roll:


jestem za zdjeciem 1( na Pietrynie ) ;-) w koncu rower z Lodzi
Ostatnio zmieniony 2014-12-07, 20:22 przez marcin74, łącznie zmieniany 1 raz.
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#205
cardamon pisze:coś czuje ze bezie problem, bo wszyscy porobią jesienno zimowe fotki a tu jeszcze mamy bardziej zielone miesiące w roku :-P
u mnie pogoda letnia :shock: zdjecie z wczorajszego wyjazdu ;-)
slonce mam miec jeszcze we wtorek i srode i jak tylko dojedzie lancuch od Gerwazego to focie beda letnie

Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#207
no właśnie
jak młoda pójdzie spać to popracuję nad moją wczorajszą sesją cmentarną, trzeba m.in. usunąć tzw. kijek podporowy ;-)

https://plus.google.com/photos/11677906 ... 9658331361

zobaczymy czy coś się nada, a jak nie to dupa, wypadam z zabawy :-D

focker jak na te warunki fotki wyszły Ci świetnie (PS. muszę oblukać kiedy tego bontragera, szczególnie koła)
Scott Pro Racing W/C 99' -----> galeria flickr
Specialized Stumpjumper M2 FS 95' -----> galeria flickr

#209
sztopi17 jak bedziesz ogarnial kalendarz to wsadz tego Canona zamiast Wloszki ;-)
tylko prosze nie dyskutuj z wlascicielem bo z nim ostatnio jakos ciezko sie gada :roll:

Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie
cron