#2
Ja mogę popytać o możliwości i cenę druku, Ojciec mój drukarzem jest od urodzenia (mojego jak pamiętam).
Tylko że oni w jego firmie robią druki akcydensowe tzn takie faktury itp ale mogą mi poradzić co za ile i gdzie.
Pomysł bardzo fajowy tak sobie myślę.
Lodzermensch

#3
corrado1111 pisze:Ja mogę popytać o możliwości i cenę druku, Ojciec mój drukarzem jest od urodzenia (mojego jak pamiętam).
Tylko że oni w jego firmie robią druki akcydensowe tzn takie faktury itp ale mogą mi poradzić co za ile i gdzie.
Pomysł bardzo fajowy tak sobie myślę.
Fajnie, że też Ci się podoba pomysł.... :mrgreen:

#4
No temat na czasie akurat, ja jako satanista kalendarza z Benedyktem czy innym Glempem bym nie zdzierżył więc rowery by były akurat jak dla mnie, no jeszcze gołe niewiasty by były oka.
Zapytam w weekend ojca i dam znać.
Lodzermensch

#6
Ano, foty najwyżej ocenionych rowerów to by było coś, tylko naprawdę dobre zdjęcia by musiały być żeby fajnie wyszło. Po kosztach dużo by nie wyszło, chyba żeby cegiełkę na serwer z nich zrobić jeśli nie jest darmowy?
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek

#8
Kuba nie zaczynaj :evil:
a pomysł fajny - zwłaszcza jakby wybrać wlaśnie perełki z konkursu
Od razu jednak mówię ze ja się tematu nie podejmuję - grafik ze mnie żaden, układów też nie mam w poligrafii
A serwer i domena - rok rocznie płacić trza (tzn żeby było jasne - forum jest na serwerze, który załatwił Docent.net i jest za free póki on na tym łapę trzyma ;-) natomiast serwer na którym wisi strona jest opłacany rok rocznie)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#9
corrado1111 pisze:no jeszcze gołe niewiasty by były oka.
na rowerach ???
jestem za :oops: :oops: :oops:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#10
marcin74 pisze:
corrado1111 pisze:no jeszcze gołe niewiasty by były oka.
na rowerach ???
jestem za :oops: :oops: :oops:
Na rowerach ale w butach spd i związane łańcuchami Rohloffa, fetyszysta :mrgreen:
Lodzermensch

#13
Fajny by był taki kalendarzyk :-) A może udałoby się wydać jakiś katalog z rowerami? Ale to już bardziej skomplikowany i pewno droższy temat.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#16
A ja dziś gadałem z ojcem i poradził mi dokładnie to co docent zaprezentował.U niego w drukarni musieli byśmy zamówić dwa wagony tych kalendarzy żeby chcieli się podjąć.
Lodzermensch

#24
jesli chodzi o ceny w pabianicach , dziś odbierałem szablony i zobaczyłem reklamówkę .
kalendarz a4 27zł kolejne 22zł , a3 40zł kolejne 35zł
kalendatz z tego co widziałem wiszący na ścianie wydruk bdb , oferta to 12 zdjęć plus okładka
potrzebny tylko jakiś projekt opacowanie zdjęć , co się komu podoba , jak by to widział każdy z was ,
rowery roku na każdy miesiąc inny ?? jakieś kombinacje fotek z wklejonymi rowerami z całego świata ??
gołe tyłki na retro bikach ;-) ?? może połączenie naszych fotek których jest tu multum z miesiącami dla przykładu pierwszy z brzegu ferremi marcina , gt karakoram gerwazego fajne fotki na miesiące styczeń i luty
pomysłów jest multum tylko problem aby każdemu dogodzić [ a ztym może być różnie :roll: ]
na szybko pare fotek przerobionych może się coś komuś spodoba :
https://picasaweb.google.com/1024421175 ... pzLwe-khQE
no i na tą chwilę nie znamy nawet ilości osób chętnych do takich kalendarzy
cron