#2
Mojego Proflexa tam sprawdzałem i jest idealnie tak jak mam , najbardziej zaskoczyły mnie opony.Od 1993 roku te same, ten rower musiał prawie cały swój żywot przestać u jakiegoś Hansa w garażu.Siodło jest całe pościerane tak jakby od jazdy w jeansach czyli dość profesjonalnie:)Ogólnie ten mój rower za 520 pln okazał się niezłym zabytkiem w świetnym stanie.
Lodzermensch

#4
Mój rower wylicytowałem w sumie przypadkiem , zdjęcia na aukcji były takie sobie a licytowałem już fajny rower Cro-mo."Musiałem" wyjść na piwo i zostawiłem moją Panią przy kompie żeby dała za proflexa 400 , a poniosło Ją na 500 ale teraz nie żałuję.Nawet pedały są LX-a.W tamtej aukcji poprosiłem o usunięcie mojej oferty i jestem szczęśliwym posiadaczem staruszka.
Lodzermensch

#5
Zwłaszcza, że kiedyś, kiedyś kosztował 1400$ ;-) Rower jest fajny, a co najistotniejsze nikt inny nie będzie mógł się nim pochwalić tak jak to jest w przypadku Scott'ów, czy GT... Co trzeba zrobić, żeby dostrzeżono Twój rower wśród innych :-/ mieć inny niż pozostali :roll:
* KIRK Revolution x 4 * <[shadow=cyan]MISTRAL Vision Alu Pro [/shadow]> < FILMOTEKA >

#6
to fakt, ramy typu ProFlex, cz Twój Kirk Czarku są zdecydowanie niepowtarzalne - z daleka widać że jedzie coś nietypowego :-)
Co do samej Bikipedii - jest to serwis z tego co wiem tworzony przez ludzi i niestety błędy czy pominięcia się zdarzają... Serwis jest bardzo pomocny, pod warunkiem że mamy tego świadomość Niektórzy niestety w biki ślepo wierzą i traktują jako wyrocznię (miałem na RB z jednym gościem dyskusję, który twierdził że w roku nie było Scotta Team Racing - nie przekonał go nawet skan katalogu, jak w biki nie ma to znaczy że nie ma i już :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#8
Oczywiście,że stron internetowych nie można traktować jak wyroczni, ale jest to bardzo niezwykle pomocne narzędzie.
Wy "starzy wyjadacze" 8-) wiecie "co w trawie piszczy" :-) .
Może odrębny moduł "dla zielonych" :roll: gdzie będzie można znaleźć podstawowe informacje np.: datowanie Shimano... i zapytać: co to thumbsy. :-/
Czy jeśli do BikiPedii wyśle się np.: link do miejsca, gdzie są brakujące im informacje to uzupełnią je sobie ?
* KIRK Revolution x 4 * <[shadow=cyan]MISTRAL Vision Alu Pro [/shadow]> < FILMOTEKA >

#10
Cezary Czapski pisze:Oczywiście,że stron internetowych nie można traktować jak wyroczni, ale jest to bardzo niezwykle pomocne narzędzie.
Wy "starzy wyjadacze" 8-) wiecie "co w trawie piszczy" :-) .
Może odrębny moduł "dla zielonych" :roll: gdzie będzie można znaleźć podstawowe informacje np.: datowanie Shimano... i zapytać: co to thumbsy. :-/
To jest dobre narzędzie, sam z niego często korzystam Uczulam tylko że czasem jakąś zamotkę mają
A na naszym forum - myślisz że istniejące działy i ew opcja "szukaj" to za mało? Kombinuję raczej jak zmniejszyć wielkość forum a nie dodawać - mam wrażenie że góra-dół jest za bardzo "rozjechane"...
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#11
skolioza pisze:myślisz że istniejące działy i ew opcja "szukaj" to za mało? Kombinuję raczej jak zmniejszyć wielkość forum a nie dodawać - mam wrażenie że góra-dół jest za bardzo "rozjechane"...
W pełni się zgadzam. W sumie hyde park i inne dyskusje, warsztat i nasze testy, to w sumie to samo. Kwestia czy dany temat nie przeradza się w dyskusję na zupełnie inny.
Teraz zauważyłem, ze jest wyszukiwarka. Tak jak ze skrzynką pocztową - jestem przyzwyczajony do standardowych rozwiązań.
Pomysł na "zjechanie" forum to układ blokowy w poziomie np.:

GIEŁDA
_______________________________________________
kupię/przyjmę......|.....sprzedam/oddam.....|.....aukcje...|
ostatni..................|....ostatni.....................|.....ostatni...|
________________|____________________|__________|

:-? tak na szybko

Kiedyś szukając czegoś natknąłem się na BMX'owe forum i był tam dział "dla zielonych" gdzie padały najprostsze pytania o sprzęt, ewolucje itp.
* KIRK Revolution x 4 * <[shadow=cyan]MISTRAL Vision Alu Pro [/shadow]> < FILMOTEKA >