#32
Specjalne podziękowania dla hit00ra za oprowadzenie po okolicach Jeleniej Góry - za zwalone drzewa, piękne zapory, wspinaczkę na zamek Chojnik i kąpiel w wodospadzie przy lodowatej wodzie. Super wyjazd.
Zdjęcia już niedługo :)
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

Re: SPECIAL THANX TO....

#36
To ja chcę bardzo podziękować koledze czajnikmtb za to że dał mi zestaw kantów pod projekt viewtopic.php?f=32&t=7672&start=30

Choć nic tam się nie dzieje niby to powiem że rama jest oszkiełkowana i tylne widły są rozgięte na 135. Wyngiel też już mam, i żywicę ;)

Dziękuję również Retromanowi za dostarczenie marzoka. Świetny gość i widać że rowery to jego pasja. W sumie to z chęcią bym mu się odwdzięczył jakoś za ten gest. No ale jest nieuchwytny chyba...

Dziękuję Sztopimu za to że mi sprzedał grupę Deore w stanie praktycznie mint za bardzo uczciwą cenę. Do tego roweru viewtopic.php?f=29&t=7214&hilit=mbk W sumie to mam wszystko do niego, tylko kwestia poskładania.

No i dziękuję skoliozie za nalepki retromyb ;)

Oraz dziękuję Cezaremy za poradnik jak rozebrać manetki LX-a ;) I generalnie za jego wpisy na temat malowania ram :)