ebay

#1
witajcie,

chciałbym kilka z moich przedmiotów sprzedać tak aby odzyskać przynajmniej tyle ile w nie włożyłem. Dlatego chciałbym je wystawić na ebay. Póki co przez ten serwis tylko kupowałem. Wrzuciłem kilka zapytań o sprzedaż w ebay w google i trochę poczytałem, jednak część tematów na forach była z przed np dwu lat. Stąd moje pytania. Pewnie będziecie wiedzieć najlepiej (Ci co wystawiają).

Aby nie przedłużać.

1. Czy obecnie istnieje opcja wystawiania jednej aukcji widocznej z różnych serwisów ebay.de, ebay.com ebay.pl, ...?

2. Jeśli na pytanie 1. odpowiedz to nie, to czy najlepszym i najpopularniejszym serwisem z grupy ebay jest .com?

z góry dzięki

#2
Z tego co mi wiadomo można wystawić na .com i zaznaczyć opcję, żeby było widać też na .co.uk. Więc podczas normalnego wyszukiwania aukcja będzie widoczna na .com i na .co.uk.

Poza tym aukcja będzie widoczna na wszystkich innych ebay'ach ale pod warunkiem, że osoba wyszukująca zaznaczy sobie opcję aukcji międzynarodowych.

Jeszcze taka sprawa o cenach, ja wystawiając to samo na ebay.com i na allegro, oba w licytacjach dostałem lepszą cenę na allegro :) Aha i jeżeli decydujesz się na wystawianie na .com, musisz dać wysyłkę do usa, która jest droga. Tzn ekonomiczna jest tania, ale moja paczka eko do ameryki szła jakoś 45 czy 50 dni i kupujący otworzył spór :P. W końcu wszystko zakończyło się pozytywnie, bo paczka w końcu dopłynęła. Ale polecam raczej tylko priorytet.
cron