Dookoła Psiej Doliny jesienny cross

#1
Jest taka miejscówka - Uroczysko Psia Dolina.
Dosyć często tam bywam, średnio parę razy w roku, bo jest tam przepięknie, czasem jeździmy tam na buty czasem jadę na rower.
Dookoła Psiej Doliny mamy drogę szutrową ok 9 km.
Jeśli wybierzemy wariant z prawej strony to będzie to ciekawe przeżycie na podjazdy, trochę potu z nas wyciśnie, co też było w planie.
Polecam ją na wypady rodzinne, doskonałe czyste powietrze, a idąc wzdłuż potoku dołem można w paru miejscach napić się wody ze źródełek, smak nieporównywalny z kranówami i butelkowanymi.
Dzisiaj pojechałem tam głównie treningowo mtb, rodzina sobie szła na piechotę a ja rowerem miałem zrobić przynajmniej 2 kółka.
Dodatkowo, na początku zdobyłem inną górkę, na przeciwko Doliny, ale była nieciekawa i nie jezdna na crossie, wiec wturlałem się na trasę dookoła Psiej Doliny.
Trasę zrobiłem sobie różnymi wariantami wiec jestem zadowolony z niej, a widoki przepiękne jak zwykle o tej porze roku, wiadomo zdjęcia nic nie oddają klimatu, wiatr, słońce, kolorystyka itd.....
Można też zaliczyć Schronisko na Hali Krupowej, ale tyle razy tam już byłem że nie było to celem samym w sobie.

W zasadzie nie mam co opisywać trasy dokładniej bo to jeden długi podjazd, parę chopek i zjazd i tak w kólko

Galeria https://photos.google.com/share/AF1QipP ... FfUlJsZWt3
www.velotech.pl
cron