Propozycja wypadu 4.10.09

#1
Jeśli będzie pogoda proponuję wypad w dolinki Co prawda jest to rejon dość często eksplorowany przez Krakusów, ale trasa nie bedzie wiodła jedynie oklepanymi traktami i szlakami turystycznymi/rowerowymi
W skrócie - Błonia-Mydlniki-Modlniczka-Brzezie-Bolechowice-dol. Kobylańska-dol. Będkowska-Łazy-Bębło-dol Prądnika
Zakładam tempo umiarkowane, preferowałbym jednak jazdę a nie stanie i gadanie ;-)

Wstępnie proponowałbym spotkanie o 9:30 przy lądowisku na Błoniach

#4
Jakoś po organizacjach na Czeronym forum rok temu przez mnie bardzo dużej ilości wycieczek, jazda w tłumie mnie jakoś nie rajcuje, to byle jaka szarpanina wkółko.

Jak zrobimy sobie jazde forumową to pojade , a tak to nie lubie sie denerwować bo zielonym ścigantom z wolno by było.

Ja pojechałem dopiero po południu, wiatr był jak cholera zachodni, ale po lasach jechało siesuper, w fulu odpuściłem powietrza w amorkach i jak poduszkowiec zapylałem po wąwozach delektując sieprzepięknym początkiem Jesieni.
www.velotech.pl

#6
hehehe, ja wierze tylko sobie i dzięki temu dłuugo żyje.
Ale ja tam nie widziałem jakis ekstra ektremalnych podjazdów i zjazdów , to raczej wszystko nam znane, zastanawiałem sie rano, ale trzeba rodzinnie czasem spedzić Niedziele.
www.velotech.pl

#7
Ekstremów nie było - w końcu to wycieczka na którą niektórzy na sztywnych widłach pojechali z najmiększym przełożeniem 28/28 ;-)
Ale było kilka fragmentów które.... hmm mogły zaskoczyć, nawet na "normalnym" rowerze; ot choćby podjazd szlakiem rowerowym z Bolechowic, podjazd z dol Kobylańskiej, szlak Będkowice-dol Będkowska czy żółty szlak koło dol Prądnika...

TUTAJ znajduje się track wypadu
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA