#39
skolioza pisze:Jak Doktor tak cały czas mapę do góry nogami trzyma ;-) to na bank się zgubili we mgle ;-)
Wrocławski Wojownik też pojechał czy jednak tylko na pokojówki wpadł?
Pojechali w komplecie, może do jutra wrócą.
Lodzermensch

#41
skolioza pisze:Jak Doktor tak cały czas mapę do góry nogami trzyma ;-) to na bank się zgubili we mgle ;-)
Wrocławski Wojownik też pojechał czy jednak tylko na pokojówki wpadł?
BreslauWarrior niestety malo nie zszedl, na pokojowki jedynie do 22, nastepnym razem obiecuje ze bedzie lepiej, slowo zucha :mrgreen:

Panowie, po raz kolejny dziekuje za dobra zabawe i cieple przyjecie :mrgreen:

#42
2ass i Focker na krótko bo na krótko ale zajęli się pokojówkami, natomiast stangret stoi w oknie w Aldka bluzie i z zębatką Specialites w rekach i tęsknie wygląda za Aldkiem. Biedny ma ciągle nadzieję że Aldek się jeszcze pojawi.
Lodzermensch

#47
Z mojej strony dzięki wielkie za fajny wypad. Naprawdę fajny klimat w ciekawej pogodzie i super atmosferze:)
Kilka zdjęć poniżej:
https://photos.app.goo.gl/v2oKamBxAh9QNJ468
Od dwóch smoynych panów idacych pod górkę - wcześniej kilka zdjęć z moich wcześniejszych wypadów.

Cmentarze które udało się odwiedzić:
- Stara Gadka
- Kalino (wojenny + ewangelicki)
- Zielona Góra
- Borowa
- Galkówek
- Małczew
Sporo jeszcze zostało do objechania. Chętnych zapraszam w każdej chwili :)
Ostatnio zmieniony 2018-11-05, 14:37 przez focker, łącznie zmieniany 1 raz.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#51
Klimatyczna trasa, kiedyś jedna kobitka szukała pradziadka i namierzyłem go na jednym z cmentarzy wojennych w Bolimowie czy gdzieś w okolicy, poszedł na wojnę jako rezerwista z Wielkopolski i zginął pewniew trakcie ataków gazowych na pozycje rosyjskie.
Pomysł na trasę świetny 👍
Dawes Fat Chance '91, Wheeler 5500 '91, Cilo Vasella '91, Anlen Invert '90, Winora góraloszosówka '90, Bianchi Superlug470 '96/99, Muddy Fox Sorcerer '89, Moje jazdy, Hercules California Pro '92 Hercules Indiana '91
cron