3 dni na warmii i mazurach

#1
jak ktos chetny na mini rajd , to od jutra jestem na mazurach i planuje zaliczyc 3 trasy , w piatek 68km, w okolicach ostródy, sobota 60km w okolicach lidzbarka warminskiego, a w niedziele 42km, w okolicach szczytna, i mozliwe ze mikiołajek, jak ktos chetny, miejscowy lub moze dojechac i ma ochote pokrecic , to pisac, trasy , malownicze, zero scigania, poprostu fan z jazdy ;)

#3
trasy mam juz konkretnie ulozone, w sobote na zywiol, bo tamte tereny znam dokladnie, oczywiscie nie organizuje noclegow itd, czyli by trzeba we wlasnym zakresie, ale tam nie brakuje miejsc do kimania ;)najciekawiej bedzie piatek i niedziela, chyba ze deszcz bedzie lal, bo cos tak zapowiadaja

#4
pierwszy dzien zaliczony mialo byc 70km, jak zawsze po modach wyszlo 120! z czego 80 procent teren, ledwo zyje he he, a dzis start do lidzbarka i etap drugi, trasy zajebiste, nie bardzo wymagajace technicznie, ale strasznie wymagajace sprzetowo i koondycyjnie przede wszystkim, a do tego widoki he he, zielony szlak rowerowy, wokól Ostródy polecam zdecydowanie
Ostatnio zmieniony 2013-11-12, 18:45 przez ANDRIUBIKER, łącznie zmieniany 1 raz.

#6
sie zgadza, kolo samborowa jechalem, teraz wresxcie sa fajnie wytyczone szlaki, moja petla byla spora, od starych jablonek, po niemal iławe i ponownie do ostrody ... ladnie, i wycisk jak nalezy, dzis okolice lidzbarka warminskiego, ale chyba plan skroce , bo jutro w szczytnie bym umarl ;)