Dunkeld- spotkanie Retrobike, oddział MacRetro

#1
Uch, dawno mnie na forum nie było, musiałem odpocząć od komputera, ostatnio pracuję jak niewolnik. Chciałem podzielić się zdjęciami i wrażeniami z jazdy w szkockich górach w zeszłym tygodniu. Był lekki mróz, około -5 stopni i piękne błękitne niebo.
Wyjechałem wcześnie rano aby dotrzeć na czas w umówione miejsce. Planowany wyjazd z parkingu miał odbyć się o dziesiątej ale jak to zwykle bywa, dyskusje, oglądanie rowerów, robienie zdjęć, targi części (samochody zamieniły się w małe kramiki ze starym sprzętem rowerowym) sprawiły że wyruszyliśmy w trasę grubo po jedenastej.
Widoki były wspaniałe, zamarznięte jeziora, piękne góry a dolne partie przypominały mi moje rodzinne Sudety. Było również bardzo niebezpiecznie, wszędzie pełno lodu. Osobiście leciałem z roweru trzy razy i chyba nie było uczestnika imprezy który nie zaliczyłby gleby.
Z rowerów było parę ciekawostek jak chociażby przepiękny i rzadki Fat Yo Eddy, Xizang 92 , stary Stumpjumper 88' z u-breakiem i inne ciekawe rarytasy. Był też nowy Laperre jednego z uczestników ale przyjęliśmy go serdecznie do naszego grona.
Ogólnie spotkanie uważam za udane w bardzo miłym towarzystwie retromaniaków, a mój rower został rowerem spotkania w głosowaniu ogólnym :) Za niecałe trzy tygodnie kolejna wyprawa.
Oto kilka zdjęć z tego spotkania:
http://picasaweb.google.com/retroridermaniac/Dunkeld#
Załączniki
dunkeld.jpg

#4
I ja czternasty, tylko zdjęcie robiłem ;-) cierpliwości jestem pewien że z czasem zorganizuje się mocną grupę w Polsce.
P.S.Dzięki, zmieniłem blaty na stare shimano, pewnie dzięki temu :mrgreen: na drugim miejscu uplasował się ten fantastyczny Fat...
cron