Niedziela 29.11 rankiem

#1
Jutro wypadam z ranka samego na traske terenem - Czerwony szlak, Ojców, Dolinka chyba Kobylańska, powrót pod Volvo i z powrotem jeszcze raz ale w wersji po asfalcie.
Czyli dwa kółka.
Na drugim kółku dołączam do znajomych i pojedziemy spokojnie asfaltem
Pierwsze kółko terenem i to szybko.
Można dołączyć na poczatku , lub na drugie kółeczko.
Start na pierwsze o 8.30 spod Volvo, na drugie odpalamy o 10.30 troche dalej, na porzejeździe kolejowym 100m dalej za Volvo.

Volvo - róg Łokietka/Opolska
Koniec Jazdy na Błoniach.

Jakby co to można dzownić jutro z rana będę pod telefonem od 8.00.

EDIT: Niedziela 29.XI, nie sobota - poprawiłem żeby nie było zamieszania ;-)
Ostatnio zmieniony 2009-11-28, 22:00 przez Piotr, łącznie zmieniany 1 raz.
www.velotech.pl

#3
Eeeee o tej godzinie to kończyłem drugie kółko, nie narzekaj, jakbyś smignął z rana to reszte dnia byś miał wolną tak ja robie sobie , zawzięty byłem jak diabli dzisiaj.
Problem bo jakoś ciagle nie moge się dopasowac do tej ramy "nowej" coś mi geometria siedzenia nie pasuje.
W każdym razie pierwsze kółko śmignąłem po terenie i goniłem znajomych emerytów, złapałem na kostce z Ojcowa i drugie kółeczko pojechaliśmy sobie w słonku po asfaltach.
Pieknie było że tak powiem , chociaż jak wypadałem z Dolinki Kobylańskiej ok 10.20 to zeszła mgła w dół i potwornie zimno się zrobiło .
Traska moja -86 km
Obrazek
www.velotech.pl

#4
My się zebralismy nawet nieco później niż napisałem bo koło 12:30 (przyjechal Jonder i Zimniasty)

traska to: do Mydlnik terenem, przeskok do Skały Kmity, do góry wąwozem, później szutrówką, za Kleszczowem garbem do Nielepic, zjazd do Rudawy, asfaltem do Radwanowic, szlakiem na garb rozdzielający dol Szklarki od Będkowskiej, zjazd żółtym do Będkowskiej, podjazd od Bramy do Będkowic, dol Kobylańska i asfaltem z powrotem

fajnie było i dzięki Panowie za towarzycho i pogaduchy :-)
foto z wypadu TUTAJ
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA