#92
eee takie sie robiło w 85 r na rynku, spróbuj koleś zrobić na przednim kole zwrotke o 180' ( na MTB ) , raz mi sie to udało wtedy zrobić i to były piękne czasy mtb.

wyjazd nie rowerowy ale klimaty jesienne , Myślenickie ....

Obrazek
Obrazek
www.velotech.pl

#96
Piotr, piękne zdjęcia. Właśnie o to w mtb chodzi (przynajmniej według mnie)- rower i przyroda. Szkoda, ze nie mam takiego imperatywu jak Ty, żeby wstać wczesśnie i pooglądać tańczące mgły.

#101
YvesMoi pisze:fajnie, zwłaszcza ta kraina spowita szronem i w przerwie ognicho i kiełbaski i browarek :)
a te integrale to chyba mogli sobie odpuścić na taki piknik :P
Jak widziałeś dalej , cała trasa był pod liściami , a goście nastawiali sie na szybkie zjazdy majac takie rowerki, wiec .......... zabezpieczonemu bardziej na pewno by to nie zaszkodziło
www.velotech.pl

#107
ha, akurat to zdjęie uważałem za nieudane bo gość wlazł mi w kadr.
Z drugiej strony na E69 kumpel stwierdził to samo co Ty ale ... jakby gość miał całe nogi , ja ubolewam że włąśnie za duży zoom był włączony, ale chciałem Wawel pstryknąć tylko :mrgreen:
www.velotech.pl

#112
Uuuuu.... Wcale nie zazdroszczę... ;-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#117
nie wiedziałem gdzie to wrzucić, więc tutaj kilka foto. w week byłem przejazdem w krk i zajrzałem na lodowisko. pierwszy raz miałem na nogach łyżwy i po 1h śmigałem jak ta lala. niestety nie było czasu na inne atrakcje dlatego tylko tyle....aha jeszcze była zapiekanka na kazimierzu i obiad w barze mlecznym :)

Obrazek


Obrazek


Obrazek


szkoda bo pogoda śliczna i na rower bym sie tam z Wami ustawił, ale za 3 miechy pociśniemy.
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#118
To lodowisko jest zwane potocznie "Pałacem Lodowym" :D

A next time jak się będziesz tutaj wybierał to pamiętaj, że rowerów u nas dostatek i zawsze się coś znajdzie na wspólny wypad ;)
cron