#122
Dziś odbyła się wyprawa jak najbardziej retro na Podhalu! Jeśli uda mi się namówić to może zyskamy sobie nowego członka forum! Tuż za nim na zdjęciu szlak, którym będą jechać Ci, którzy w maju mnie odwiedzą :-). Chyba już jest całkiem w porządku?


Obrazek

#123
Witam.

Chciałem pokazać co to złapało mnie w niedzielę. Przez cały weekend pogoda była spoko a kiedy to mój brat dołączył do mnie w górach troszeczkę się porypało.

W Picasie mini foto relacja (zdjęcia dodały się odwrotnie więc zapraszam w lewo):
https://picasaweb.google.com/1105496876 ... 1755832306

Miało być kręcenie po okolicy więc ani nie ubrałem ochraniaczy na byty ani nie wziąłem wody :D Skończyło się wodą ze strumienia.

Testowałem Endomondo... niestety zapomniałem włączyć je na drugie kółko i zarejstrowało tylko trasę do jaskini niedźwiedziej.
Gdyby nie brak ochraniaczy to cisnelibyśmy na sam snieżnik...

http://www.endomondo.com/workouts/47484177

Obrazek
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#125
Kwiecień plecień!

Miało być lekkie rozpoczęcie sezonu, a wyszła totalna wyrypa. Pierwszy maraton w sezonie i drugi w życiu na długo zdaje się zapamiętam, błoto miałem nawet tam gdzie się plecy kończą ;D 5 stopni, wiatr i deszcz. Zima kiepsko przepracowana to i czas słaby, mega 57km jechałem 3h20m, ale start mnie spowolnił strasznie (8 sektor, 1800 osób razem jechało!) a później problemy z napędem no i trasa rozjeżdżona jakby batalion ruskich czołgów przejechał. Generalnie rower poza pancerzami zdał egzamin i swój chrzest bojowy, zwłaszcza że oponki w sam raz w pogodę przypasowały- tylko jedna gleba. Mam nauczkę że najlepsze przerzutki nie pomogą nic przy lichych pancerzach.

A właśnie, jaki rower? Nie doczekał się jeszcze galerii, miałem zrobić ładne zdjęcia, teraz tym bardziej ich nie zrobię chyba że błotko samo odpadnie ;D Więc tylko jedno foto w tle, niektórzy już widzieli ;] A ja postaram się nadrobić prędko zaległości ;]

Straty: nie wiem czy uratuję bębenek, Flite już nie jest biały- starłem go do gołej skóry :shock: i odkrycie wieczoru- sztyca NC-17 jest krzywa, nie wiem czy teraz czy już tak była ;/
Na ostatnich kilometrach nie miałem już siły tyłka z siodła podnosić i może dlatego, mam nauczkę ;/

Z niepokojem patrzę na koszty planowanego objechania kilkunastu maratonów w tym sezonie...

Obrazek
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek

#126
no pogoda w niedzelę nie dopisała :/
Bike Maraton u Was we wrocku pewnie...ja tez miałem jechać pod poznań do murowanej na Powerade, ale odstraszyła mnie liczba uczestników i pogoda wiec objechałem nasza traskę gdzie 29 kwietnia będzie IV Metropolia Maraton.
ale ja taki umorusany nie byłem jak Ty :P za to zerwałem łańcuch i szprychę w tylnym kole :evil:
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#128
elziomallo pisze:Kwiecień plecień!

super . sam też lubię przynajmniej raz w roku pojechać taki hardcore i myślę ża każdy powinien raz dostać taki ogień aby wiedziec z czym się je MTB , fakt jak taki bedzie cały sezon to troche poleci gotówki na części :mrgreen:
mimo wszystko nie poddawaj się , ja w niedzielę planuję Daleszyce i pewnie jak to w kieleckim sucho nie będzie

#129
o kruca, Ziomal, to rzeczywiście Ty :) dobrze ze nie pojechałem na Votecu na ten maraton ;) wyrosłem już z idei rywalizacji i współzawodnictwa, szczególnie w takich warunkach :)


Imho pancerze kup jakieś całkiem normalne, ewentualnie te lekkie, które mam w votecu. Do tego uszczelniane kieliszki. I tak będziesz musiał je zmieniać co najmniej raz w sezonie, a komplet wychodzi w fajnej cenie.
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#148
Pokreciłem dzisiaj trochę po okolicacj Lasu Grotnickiego. Rąbienia i Aleksandrowa, 48 km, 2h z hakiem. Cienko bo samemu tak trochę nudno się kręci. Kilka fotek (robione małpka bo lustra nie będę targał na rower :evil: )

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

#150
niestety na zlot nie wpadnę, chociaz bardzo bym chciał. obowiązki nie pozwalają wygospodarować w tym terminie wiecej wolnego czasu. w sierpniu jade do zakopca na dwa tygodni, biorę bika więc może jak będziecie organizowac w tym terminie jakieś jazdy, to chętnie sie przyłącze.
/// 4x Specialized /// ;)