#1082
Dziś udałem się na poszukiwania zimy ;-) Jej resztki znalazłem tylko na lokalnym stoku narciarskim, w dodatku naśnieżona jest tylko górna część trasy, wyciąg działa mniej więcej od połowy.

Obrazek
Obrazek

#1084
lby wam pourywac za jazde w tym blocie :evil: :evil: :evil: ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#1086
szaro buro i ponuro.....80 km solo ;-)

Obrazek


Obrazek


Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#1089
Reczyce, kopalnia DSS. Hektary całe pod pod A2 zryli.
Generalnie, fajne postindustrialne klimaty. Tylko gdzieniegdzie gonią – w sobotę wyleciał do mnie cieć z... siekierą.
Ale jak zobaczył, że jestem z-psem, to się zrobił grzeczniejszy :-D
Ciekawostka: DSS dostała prikaz rekultywować te swoje atomowe poligony, coś się jednak w tym kraju zmienia, bo dotąd to ryli, aż się pokazała woda, wtedy spiepszali po prostu w inne miejsce, a doły zostawały na wieki wieków.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#1093
:shock: :shock: :shock:
takie cuda tylko w Polsce :lol:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#1094
nareszcie wiosna :->

Obrazek


ale jak ktos chce na nartach tez jeszcze sie da ;-)

Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#1096
nooooo 10 % to jest juz co jechac ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#1097
no i własnie wróciłem, seta zrobiona, co do km :D nogi swędzą
bydgoszcz-makowiska-solec kujawski-chrośna-leszyce-nowa wieś wielka-brzoza-łabiszyn-pszczółczyn-rynarzewo-białe błota-bydgoszcz błonie

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

#1105
tymczasem w malopolsce...

...zalamka pogody, ale moze zmyje troche smogu z powietrza bo juz po prostu ciezko zyc ,eh
Obrazek
Załączniki
panorama_orlej.jpg
tymczasem w lesie orlej wycinka na maksa, lasy panstwowe maja jakis festyn rzniecia!
panorama_balice.jpg
kolejka do lotniska tymczasowo zamknieta, praca wre i juz niedlugo bedzie mozna sie cieszyc dojazdem pod sam terminal... (ciekawe czemu nie do srodka?), ostatnio bilet za te 8-9km kosztowal prawie 2-dychy, wiec pewnie nazbierali na przbudowe ;]
20140314_140641.jpg
jakby kto chcial zamieszkac w mlynie pod krakowem... ew. niedaleko jest do kupienia jeszcze stary kamieniolom :)
panorama_tenczynek.jpg
mimo bezchmurnej pogody, widocznosc minimalna; tutaj co prawda zachodzi, ale liczylem na to ze uchwyce to ciezkie, geste powietrze...

#1108
Gorce (obszary nie będące w Parku) i Wyspowy (mam wgląd w pasmo Mogielicy) również pod piłę poszły, powstały nawet nowe autostrady leśne w celu wywózki ciężarówkami z głębi lasu tak żeby przy drogach i w dolinach nie było widać skali wyrębu. Ciekawe że moda na świerka im przeszła i ciągną resztki buków (a one jak wiadomo nie chorują i nie można tego uzasadnić plagą kornika czy tam jakiejś zasnui).

#1109
Czyli, że to akcja ogólnopolska, u nas też zaczęli budować w lasach piękne szerokie utwardzone białym tłuczniem drogi prowadzące donikąd, czyli służące wyłącznie wywózce drzewa. W moich okolicach akurat jest dużo drzew liściastych, więc odbywa się ich pogrom.
A Wajrak to i tak delikatny był, służbowo otarłem się o srodowisko leśników i szczena mi opadła jak zeszło na warunki finansowe pracy leśników, kwestie dziedziczenia stanowisk, a nie obsadzania w wyniku konkursu, czy w końcu różne wałki na handlu drzewem, szczególnie w rejonach, gdzie nowobogaccy potrzebują liściastych do ozdobnych kominków :lol:
Dawes Fat Chance '91, Wheeler 5500 '91, Cilo Vasella '91, Anlen Invert '90, Winora góraloszosówka '90, Bianchi Superlug470 '96/99, Muddy Fox Sorcerer '89, Moje jazdy, Hercules California Pro '92 Hercules Indiana '91