#843
tak endorfine w blocku utaplac ehhhe, a tak serio jak ktos chce to i pogode znajdzie ;), masz jeszcze ta zółta endorfine??, na identycznej koles na sniezke wjezdzal, kompletny szarak m950 na niej wisial, i judy sl, zolta oczywiscie,

#845
Zanim spotkała mnie niemiła przygoda w Szczecinie (gdzie zawitałem swoją drogą do pracowni p. Rychtarskiego - pozdrowienia) wybraliśmy się z Elziomallo i moją Martą do Załęczańskiego Parku Krajobrazowego. Wszystkiego było po trochu - jaskinie, techniczne zjazdy, leśne dukty, ciężkie podjazdy, jedna poważna gleba na wystający korzeń, skałki wapienne, dzika rzeka w tle i zaschnięty groszek na polu. Zobaczcie sami:
Obrazek

Obrazek

Więcej zdjęć tu (w prawo):
https://picasaweb.google.com/1133552348 ... 4247864850
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#846
Ten Rychtarski to straszny bufon :)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#848
Oj w Szczecinie nie kradną :) jak już to sprowadzają z Niemiec ;)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#849
A co nie trybi z linkiem? Bo u mnie wsio ok. Udostępnienie też ustawione na publiczne.
Rychtarski fajny gość - pokazał mi jak robi te swoje ramy, pogadaliśmy, pośmialiśmy się.
A w Szczecinie ból pleców mnie taki złapał, że od tygodnia na wznak leżę :)
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#853
Potwierdzam, był techniczny zjazd, tylko na zdjęciach wygląda na łatwy ;]
Smaczku dodawał fakt, że przez stare klocki i kiepskie klamki miałem słabiutkie hamowanie, ale poza pierwszym dropem zjazd pokonany ;]

Dzięki za wycieczkę jeszcze raz, za rok coś u mnie ;]
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek

#855
Do tego załęczańskiego jeszcze w tym roku sie wybieram bo łódzkie wzniesienia i łagiewniki zrobiły sie strasznie małe. Fajne zdjecia.
/// 4x Specialized /// ;)

#856
Ten zawijany kawałek strasznie podmyło i do tego zarósł. Trzeba go wykarczować - dopiero się na da do zjazdów. Ale to ten sam zjazd - tylko idzie bez nawijki.
ZPK polecam. Teraz można już spokojnie nawet kupić mapę ze szlakami rowerowymi (np. księgarnia na Struga przy Piotrkowskiej) - co jeszcze jakiś czas temu wcale nie było takie oczywiste. Można też się wybrać na kajaki.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#858
Ekipa Lodzka wyreczona (zalacznik)

inna sprawa, ze dzis mimo hucznych zapowiedzi porannych, bylo tak zimno, ze jezdzilem prawie w tylu warstwach ile mialem na sobie zeszlorocznego sylwestra... (softsh/kamizela/bluza/rekawki/potowka/nogawki/niecienkie pantalony)
Obrazek
Załączniki
20131001_204529.jpg

#861
jak ty tam wlazles z tym Rowerem :shock:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#868
da się takim ustrojstwem rozwinąć dobre prędkości przy dwóch mocnych osobach - fakt
Natomiast w trudnym terenie są ograniczenia - długość zwrotność, stabilność Wiadomo że wspólne wyjeżdżenie na pewno pomaga, ale pewnych rzeczy się i tak nie przeskoczy
Rogi- jeśli znajdę zółte Onzy do kompletu na pewno się tu znajdą!
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA