#811
Piękne strony, a na temat klimatu wiejskich sklepików można elaborat niezły napisać.
U mnie po wsiach w tych sklepikach uchował się jeszcze napój typu oranżada nawiązujący do oryginału sprzed lat - butelka 0.33 jak kiedyś, lokalny mały producent, ordynarna papierowa etykieta, kapsel, zero globalizacji po prostu :-)
Dawes Fat Chance '91, Wheeler 5500 '91, Cilo Vasella '91, Anlen Invert '90, Winora góraloszosówka '90, Bianchi Superlug470 '96/99, Muddy Fox Sorcerer '89, Moje jazdy, Hercules California Pro '92 Hercules Indiana '91

#813
Temat oranzad to jest rzeka;) w tamtym regionie kroluje wysowianka. Tymczasem bedac w okolicach tomaszowa lubelskiego z latwoscia nabyc mozna oranzade w butelce z plastikowym zamknieciem na metalowej ramce. Czad
Obrazek

#815
W sobotę mieliśmy wypad do Łowicza z Aldkiem i dzieciarnią. Wyglądał mniej więcej tak:
Obrazek

Obrazek

Jedyne zdjęcia przy rastakamieniu, do którego upodobniłem się jak kameleon :)
Łowicz polecam - bardzo fajne i przyjazne miasto.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#816
kolejny weekend pod haslem odkrywamy nieznane-znane:
Obrazek
Załączniki
20130908_184529.jpg
i jeszcze landszaft z owieczka i kominem
20130908_184539.jpg
bylo daleko od miasta jezdzic? kiedy rzut beretem od centrum podhale...
20130908_175619.jpg
w tej oto malowniczej scenerii musialo poczac sie wiele dzieci...
20130908_174124.jpg
tego malucha strzegl owlosiony cap i buchaj z wielgachnymi jajcami (fotek brak ze wzgledu na szybkosc przejazdu obok wspominanych;)
20130908_173325.jpg
tu druga strona ulicy... byla tez krowka w ogrodku i posag amorka z miska na glowie, w kolorze mocno jajecznym
20130908_173302.jpg
podziwiac rywalizacje miedzy sasiadami
20130908_172027.jpg
zakosztowac troche industrialu
20130908_154513.jpg
mozna bylo poujezdzac bąbla z druzyny diplodorian
20130908_150137.jpg
po drugie - powiekszona zostala kolekcja drzew z dupa
20130908_144245.jpg
po pierwsze bezcenna okazja przejscia sie po lesnej wycieraczce

#820
Focker dawaj tego Bontragera do odpowiedniego działu! :-) Widziałem, że u Obamy jest wystawiona taka ramka.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#824
Moja lepsza połowa przy okazji remontu części chałupy - w tym chcąc nie chcąc pomieszczenia rowerowego, które nota bene nieco się zmniejszyło - delikatnie zaczęła mi dawać do zrozumienia pewien fakt...
"po co Ci tyle rowerów? przeciez i tak na nich nie jeździsz tylko stoją i miejsce zajmują Zostaw dwa, resztę wywal!"
Cóż było robić....

Trza było udowodnić Połowicy że jednak jeżdżę na wszystkich po trochu ;-)
I tak właśnie, zabrałem dziś Pro Evo na wycieczkę

Obrazek

wiecej fotek: https://picasaweb.google.com/1021978808 ... NLym8SQqAE#
Nota bene - z całym szacunkiem dla marek - klocki Suntoura idą w odstawkę (mokre wyją jak potępieńce a i skuteczność im spada), Tiogi też gorzej od Wildgripperów trzymają (całe szczęście mam set czarnych miśków z beżowym bokiem, trza będzie przymierzyć)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#825
Moje zostawiłem od razu raz - żeby mieć na tzw "pamiątkę", dwa faktycznie, jak piszesz piszczą jak diabli wystarczy lekki ścisk :)
Ładny rower, bardzo

Wojtek
Woodlands 29-er cr-mo
Trek 750
ARCADIA 6000
Suntour XC Pro WTB w kartonach czeka na nowe życie

#826
ja w swoich xc pro mialem klocki dia compe, nawet ich nie przetestowalem, zamontowalem zolte fibraxy, zobaczymy jak te klocki daja rade, skolioza jakbys chcial sie tych psycho pozbyc, to ja chetnie je odkupie ;), a zonie powiedz "widzialy galy co braly" facet bez pasji to jak zolnierz bez karabinu :)

#828
Wow, Krakusy, te widoki rodem z National Geografic to macie tak na wyciągnięcie ręki, znaczy żabi skok rowerem?
Evo wygląda w takiej scenerii fantastycznie. I jeszcze coś - właśnie po raz pierwszy zetknąłem się z firmowymi klockami Suntoura, piszczą jak cholera, czyli ten typ tak ma...
Dawes Fat Chance '91, Wheeler 5500 '91, Cilo Vasella '91, Anlen Invert '90, Winora góraloszosówka '90, Bianchi Superlug470 '96/99, Muddy Fox Sorcerer '89, Moje jazdy, Hercules California Pro '92 Hercules Indiana '91

#830
malo! Ojciec Dyr. to wystarczy, ze furtke przekroczy juz jest w tych magicznych krajobrazach;)


tymczasem gdyby sie ktos na Babice wybieral to polecam uzbroic sie w wodery... mimo wszystko mozna wiekszosc trasy piecowac;
Obrazek
Załączniki
20130915_163712.jpg

#831
co to za rozowa rakieta?? santa??, a niestety teraz wszedzie taka aura, jesien przyszla, tez sie dzis w blocku utaplalem, ale musialem przetestowac VRO w hawku, polecam kazdemu, to tak na marginesie

#833
no na mazowszu wyjechalem w calkiem spoko pogode, a po 40km wracalem w deszczu, wiec juz mniej ciekawie, ale co tam , chwala tym co ich pogoda nie trzyma w chacie :), a co do marjana, jak Ci sie na jednym zawiasie jezdzi?

#835
mozesz dac foto calego wahacza? bo tu widac ze jest glowna os obrotu dalego z przodu przed suportem, jaki to marian? pytam bo wyglada na fajna maszyne, ale z dosc sporymi skokami,

#837
no na tym foto widac, dodatkowe lionki faktycznie vpp, ale maestro a maestro to tez wiesz zaleznie od rocznika, jezdzilem sporo na giancie z 2012-ego i nie powiem fajnie to dziala, chco jak wszystkie vpp, potrafi w korby kopnac czasem, ale rowerek fajny, typowe am