#752
kask na zjazdach był zakładany. Yves Biedny chłopak zamierzał w gory jechać bez małego blatu. Na fotkach sielankowo to wygląda, zjazdy zrobiliśmy najtrudniejsze w okolicy. Zobaczymy co dzis pociśniemy :?:

Kudłoniowe kozaki serio całe schody zjechaliście?
Lipa w porównaniu z tym co dawniej było

Obrazek

#755
no dzisiaj zrobiliśmy Kudłoń, masakra dla mnie wspinaczka, ale zjazd był świetny, single ciasne potem polanką i techniczna jazda. na deser rozwaliły mi się oba retro buty scotta od nowości 1,5 miesiąca. szybki McGywer i wspinaczka na Turbacz, a tam....piwka, żarcie, kiełbaski z kija, burza i grad, zapoznane spore grono bardziej damskie :) i na koniec w dół. było technicznie po mokrych kamieniach i korzeniach, a w większości szybkie lekko błotniste strasy, długi był ten zjazd bo aż mnie paluchy bolały od hamowania :)

Obrazek

Obrazek
    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek


    FOTO - https://picasaweb.google.com/MrsMoiYves ... dOnTurbacz#
    Obrazek

    >>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

    #757
    Musieliśmy się minąć. Ja właśnie wróciłem z koleżanką spod zamku w Rudnie. Oczywiście wyprawa full retro :-)

    Edit. A! Jeszcze wczoraj spiknęliśmy się na trasie z rurokurą wraz z towarzyszką - fotki mają, więc czekam aż dodadzą. W końcu też full retro :-D

    #762
    cardamon pisze:Dziś był mały trip z kolegą Cypisem i Zolwiem
    czyli ze zdrowiem coraz lepiej :?: czy na wozku inwalidzkim za nimi ganiales :?: ;-)
    Campagnolo record OR
    Mavic Geo Dakar
    XTR M 900
    Deore XT 732/5
    Ritchey 2/9
    Deore XT 739
    ......................................

    Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

    #764
    marcin74 pisze: czyli ze zdrowiem coraz lepiej :?: czy na wozku inwalidzkim za nimi ganiales :?: ;-)
    ja sobie własny tok rehabilitacji ustaliłem ;-) :-P czekaj czekaj ja sie pośmieje jak Ci po wizycie w Łodzi wątrobe transplantują :lol: :lol: :lol:

    #765
    cardamon pisze:czekaj czekaj ja sie pośmieje jak Ci po wizycie w Łodzi wątrobe transplantują
    to co ON tam robi ;-) :lol: wiem ze jakies fotele ginekologiczne na allegro wystawia :roll: ale zeby watrobe wyciagac przez DUPE :-/ :lol: :lol:

    a tak na powaznie bedzie trzeba cos zorganizowc w mojej okolicy (byc moze bedzie mozna zalatwic noclegi dla paru osob ...oczywiscie za darmoszke )
    Campagnolo record OR
    Mavic Geo Dakar
    XTR M 900
    Deore XT 732/5
    Ritchey 2/9
    Deore XT 739
    ......................................

    Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

    #766
    dodo1989 pisze:
    Edit. A! Jeszcze wczoraj spiknęliśmy się na trasie z rurokurą wraz z towarzyszką - fotki mają, więc czekam aż dodadzą. W końcu też full retro :-D
    Ano ,było tako jako rzecze dodo. Tu fotka
    Obrazek


    Później obbyliśmy wypad na przylasek rusiecki czy jak mu tam -nie polecam się tam wybierać bez moskitiery na całe ciało ;-)

    Obrazek


    Obrazek

    #768
    wspominales ostatnio ze idziesz pod noz ......reke Ci amputowali czy cos zle widze(zdjecie nr 1) ;-) :lol:
    jesli to tylko reka to moze jest szansa pojezdzic razem wkrotce ;-)

    a tak na powaznie to kiedy Ci kulose otwieraja :?:
    Campagnolo record OR
    Mavic Geo Dakar
    XTR M 900
    Deore XT 732/5
    Ritchey 2/9
    Deore XT 739
    ......................................

    Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

    #770
    Wczoraj odbyłem jak do tej pory moją najdłuższą jednodniowa wycieczkę. Z kumplem ruszyliśmy o 4:00 z Łodzi przez Stryków, Głowno, Łowicz do Sochaczewa. Szybkie śniadania i do Żelazowej Woli, gdzie wjechaliśmy na zielony szlak rowekowy wokół Kampinoskiego Parku Narodowego. Niespełna 150km całkiem przyjemej trasy. Około 80 km terenu, czyli piachy i leśne single, reszta to bardzo przyzwoite i szybkie asfalty. Całośc dystansu to 330km zrobione w 21 godzin.

    Kilka fotech marnej jakości strzelone komórką:

    Obrazek


    Obrazek

    Wejśćie do muzeum F. Chopina.

    Obrazek


    Obrazek

    Tak własnie przywitał nas zielony szlak rowerowy oraz krajobraz mazowsza.

    Obrazek

    Przemo obczaja trase.

    Obrazek

    Jednen z singielków, ten mniej kręty oraz nasze dzielne maszynki.

    Obrazek


    Obrazek

    No i mój spec, który niebawem zostanie przedtawiony na forum ;)

    I na koniec endo z uciętymi ostatnimi 30 km z powodu padniecia batreri w telefonie:
    http://www.endomondo.com/workouts/212454316/4153708

    #775
    lukas pisze:Całośc dystansu to 330km
    nie wiem jak nogi :roll: ale psyche trzeba miec mocna zeby sie targnac na taki dystansik

    pozdrawiam
    Ostatnio zmieniony 2013-07-07, 22:16 przez marcin74, łącznie zmieniany 1 raz.
    Campagnolo record OR
    Mavic Geo Dakar
    XTR M 900
    Deore XT 732/5
    Ritchey 2/9
    Deore XT 739
    ......................................

    Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

    #776
    Nogi dały radę, ale faktycznie psychicznie nastawialem sie do tego przez tydzień. Dodatkowo dzień przed wyjazdem okazało się, że środkowa zębatka odmówiła posłuszeństwa. Kupić teraz coś na szybko 36T na pieć śrub w sklepie graniczy z cudem. Kumpel wygrzebał jakiegoś suntoura nitowanego i zastapiłem nim mojego wysłużonego juz exage 500lx. (chociaż potem przypomiało mi sie że mam kompletnego stx ;)
    Ogónie było spoko, jedynie powrót trasą w ciemnościach strasznie mulił i rył psyche. Zwłaszcza, że ogólne zmęczenie dawało sie mocno odczuć.
    We wrzesniu bedzie 500/24h, jeszcze myślimy gdzie i ile terenu uwzglednić ;)

    #778
    jestem pod wrażeniem. Tyłki nie bolą? Maszyny zacne,ale tyle kilosów mogło się odbić na tej części ciała co jest w lato biała :)
    Woodlands 29-er cr-mo
    Trek 750
    ARCADIA 6000
    Suntour XC Pro WTB w kartonach czeka na nowe życie

    #780
    Obrazek


    Pełna satysfakcja z podróży :mrgreen:

    Super wypad!!!
    '92 Kona Cinder Cone
    '99 Kona Kula
    '95 Checker Pig CPX 4050
    '94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
    '96 Specialized Stumpjumper Comp
    '96 Cannondale M800 Beast of the East
    '97 Cannondale M900