#692
Jeszcze tylko na chwilkę odgrzeję tegoroczną Krynicę - ot takie foto prosto z mety:

Obrazek


Głupio wyszło że staliśmy koło siebie ze Staszkiem nieświadomie "kto jest kto" :oops:
http://galeria.bikelife.pl/galleries/23 ... #/234/1/12
W innym wypadku może coś by się zagadało chociaż.... :oops:

Jeszcze wdzięczna fotka rodzinna:

Obrazek


No i rośnie przyszła kolarzówka (niespełna 3 latka póki co) - już wciąga pod 15% ścianki :arrow:

Obrazek


Na koniec rodzinna galeryjka z wypadu (mało fotek gdyż od tej wilgoci obiektyw zaparował i autofocus zgłupiał)
https://picasaweb.google.com/1021472160 ... 26Maja2013#

Ostatecznie na Jaworzynę nie wjechałem w niedzielę bo lało od samego rana i szybko się zmyliśmy do Krakowa.
marcin74 pisze:
jakies fotki tego" 650"....wogole powiedz jak to sie spisuje :?:
u mnie wszyscy na 29 i coraz bardziej sie zastanawiam czy nie czas na zmiany,choc w moim przypadku 650B to chyba najlepsze rozwiazanie
Jest.... inaczej. Duże koła testowałem - są OK na zjazdy ale pod górę mułowate jak dla mnie i wymagają szerokich kierownic (głupio się czuję na tym).
27.5" zapewniają trochę lepszą przyczepność od 26" ale są jednocześnie zgrabne i lekkie więc rower żwawo się pnie. W tym roku dużo jeżdzę na blokadzie obu amortyzatorów a miękko włączam tylko z górki - coś musi być na rzeczy z wielkością tych kółek - po prostu dają wysatrczający komfort podczas pokonywania przeszkód.
Koła zamontowałem w ramię 26" - można popróbować ale nie wszedzie się zmieszczą.

#693
Adamello pisze:Koła zamontowałem w ramię 26" - można popróbować ale nie wszedzie się zmieszczą.
tez tak bede musial sprobowac ;-) ....choc powiem szczerze jeszcze niedawno bylem chyba najwiekszym wrogiem" 29" a ostatnio po paru probach na Scott´cie i Ducati coraz bardziej jestem sklonny do zmiany swiatopogladu :lol:
......sam nie wiem ale te 27.5 to chyba najlepszy kompromis(zwlaszcza dla krotkonogich)

ps
blota na trasie nie brakowalo :-?
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#694
aldek pisze:Siki sikami, kupa kupą, ale co to za złodziej-sukcesu tam mieszka, znaczy się, tfu, rezyduje?
dobre pytanie; ale to miejscowosc zdrojowa (swoszowice) wiecej takich domkow tam maja;)
Obrazek

#695
cosik ode mnie - miał być rodzinny wyjazd, 4 dorosłych, 4 dziecaki Kumpel rzucił przed wyjazdem (jechaliśmy na weekend do jego kuzynostwa) 'weź rower, może urwiemy 2hw niedzielę rano"

No i urwaliśmy - już w sobotę po obiedzie, a w niedzielę rano poprawiliśmy
Przemyślenie - 29T z przodu i kaseta 11-30 nie sprawdza się na południe od Krakowa...

Obrazek

https://picasaweb.google.com/1021978808 ... POr8sOQrQE
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#696
blota mam narazie dosc i wy chyba tez :lol: :lol:
......dzisiaj bylo na" czysto" jazda na czas-wtorkowe sciganie ;-)
az sie nie chce wierzyc ,ze to nie Tour de France

Obrazek


Obrazek


Obrazek

a to ja na rozgrzewce ;-)
Obrazek


cholernie ciezkie 20 km po gorkach przez ostatnie 3 lata na zwyklym rowerze ocieralem sie o granice 40 km/h
forma rosnie .....na 4 siepnia musi byc szczyt !!!!!
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#699
kaczko pisze:ktoś musi mieć nieźle w głowie żeby sobie wydziarać nazwę firmy :roll:
wsrod BIANCHISTI to norma ;-) ...filozofia zycia
mekp...ten na fotce to srednia to srednia polka ....ale byly i z najwyzszej :

Obrazek


czlowiek na starcie ma minute do tylu jak widzi takie cuda ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#700
marcin74, a jeżdżą same czy trzeba pedałować? :)

skolioza, piękna trasa :) Sam trochę żałuję, że robiliśmy ją z Staszkiem w drugą stronę (bo podjazd na Raczę od Zwardonia szlakiem granicznym koszmarny) - jednak to wszystko skończyło się właśnie na ślicznym zjeździe na Rycerkę bodaj (nie pamiętam dokładnie - zjazd z Przegibka na północ szlakiem). A 29x30 i nie dałeś rady - nie wierzę ;)

#701
docent.net pisze:marcin74, a jeżdżą same czy trzeba pedałować? :)

sam nie wiem :?: ...ale jak patrze z boku to wydaje sie ze same jezdza ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#704
staszek pisze:A czasowo jak to wygląda? Ile i na jakim dystansie taki spalacz urywa na takim rowerku?
to zalezy ;-) jadac z predkoscia 30-35 zadnych zyskow
dopiero powyzej 40 aerodynamika zaczyna odgrywac wazna role i zyski staja sie widoczne :!: podobno 3-4 km/h (z tym ,ze trzeba miec troche godzin na takim rowerze wyjezdzone noooo ale to jest akurat oczywiste)
+odpowiedni stroj ,technika jazdy itp.... ale to juz chyba dla zawodowcow :-?
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#705
dzisiaj trening do najtrudniejszego wyscigu jaki jest organizowany w poblizu domu ;-)
nie wiem jak jest teraz z trasami XC w Polsce ale np trasa Mistrzostw polski z 2009 to asfaltowa droga dla inwalidow na wozkach w porownaniu do tego co sie tu wydarzy we wtorek :shock:
ten niepozorny gosc w czerwonej koszulce KURW.....tak wymiata ze to poprost glowa boli

Obrazek


na calej trasie (rundka 4 km) nie ma 10 m gladkiego terenu .....korzenie ,kamienie i milion zakretow......doslownie
Obrazek



godz 22.40 :lol: :lol:

Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#708
YvesMoi pisze:wooo, super traska to musi być.[/quote

gowno prawda :lol: :lol: ......przejeba(...) jak cholera to jest zupelnie inna jazda niz w Polsce.w kraju nad Wisla zawsze bylo ciezko(piachy ,dosc dlugie podjazdy ewentualnie blocko po kolana )a tu wszystko sie dzieje w BARDZO wymagajacym technicznie terenie .Szwedziska po tych kamorach i korzeniach doslownie lataja :shock:
dogadaj sie z Himayerem i zorganizujcie jakis wyjezdzik w moja strone ;-)
dach nad glowa i jakas kolacje gwarantuje

Kaczko- w biale noce mozgownica tak glupieje ze spac sie po prostu nie chce :-|....a widno to tu dopiero bedzie za miesiac :!:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#710
ostatnie szlify na wtorkowej trasce :-P w lesie coraz suszej i zapowiada sie ze sciganie bedzie bardzo szybkie :shock:

Obrazek




Obrazek


Obrazek




a ,ze waznym elementem treningu jest odpoczynek to zamieszczam jeszcze dwie fotki rybki z poprzedniej niedzieli i opalanko z dzisiaj ;-)

Obrazek


Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#712
Gerwazy pisze:Marcin jak zjesz taką porcję rybiego białka to konkurencja nie ma szans
Konkurencja tak w tym roku zapierdziela jakby sie jakimis "ziolkami" wspomagala :lol: :lol:
...zadne bialko nie pomoze chocby szczupak wazyl 10 kg :lol: :lol: :lol:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#716
trudno powiedzec co jest tu poprzeczka;) glowny luk to jeden element, do niego dospawany jest ten mniejszy o okraglej srednicy 25,4, ktorym mocuje sie kierownice do mostka; swoja droga jest ekstra wygodna! a nie kazdego stac np na customowego seven cycles...
Obrazek

#719
marcin74 pisze: Konkurencja tak w tym roku zapierdziela jakby sie jakimis "ziolkami" wspomagala :lol: :lol:
...zadne bialko nie pomoze chocby szczupak wazyl 10 kg :lol: :lol: :lol:
No jak poszło? Może foty jakieś... ;-)

#720
w niedzielę pojechałem sobie pierwszy wyścig po przerwie od lutego
po kontuzji powoli zanika ślad , jednak spadek sił jest znaczący trzeba powoli wracać do sił
cieszę się że kolano przestaje powoli boleć
Brzeziny z edycji Galińskiego dały się wszystkim we znaki
spec zaliczył chrzest i to konkretny , kilometrowy odcinek w błocie dał się we znaki napędowi i zakleszczanie łańcucha wyleczyło mnie z pokonywania podjazdów , taż że prawie wszystkie z buta ;-)
za tydzień liga świętokrzyska , jadę na pewno :
Obrazek
cron