#637
Chyba nie mam szczęścia do pierwszych wyścigów w sezonie ;/ Rok temu Wrocław, teraz Zdzieszowice, pod względem ilości błota były jeszcze lepsze :D Miałem z tyłu Racing Ralpha, więc większość podjazdów z buta a na zjazdach walka o życie, tylko jedna gleba ;D Na odcinku idącym przez pole zakopał się samochód, było lekko w dół a i tak nie dało się jechać ;D Generalnie masakra, co ciekawe z zielonymi swisstopami miałem hamulce (vki) do końca, gdzie tarczówki większości ludzi skończyły się dość szybko. W tych warunkach dystans mini był zupełnie satysfakcjonujący, szkoda bo fajna, interwałowa trasa była.

Obrazek


I filmik ze zjazdu, mnie udało się bez gleby ;D

http://www.youtube.com/watch?v=c65KWA5e ... e=youtu.be
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek

#640
YvesMoi pisze:ale bagno :)
wyjatkowa maziaja :lol:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#641
Powrotu do formy...odslona druga
po miesiecznej absencji drugi wyscig tym razem szoska(kryterium rozegrane na opuszczonym lotnisku)
moze malo w temacie ale trzeba wykorzystywac wszelkie srodki do osiagniecia celu ;-)

Obrazek


Obrazek


Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#644
Wojtas pisze:Biedy nie ma goście jeżdżą małe wyścigi na zippach i lightweightach :)

lightweighty.....byly..... choc" te" na drugim zdjeciu to gosc sam sobie zrobil ;-) :lol:
.....te kolka i rowery to i tak pikus do tego co oni wyciagaja z garazy do jazdy na czas :shock: poprostu Tour de France
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#646
kaczko pisze:dziś na przykład ktoś na trening przyjechal na stożkach carbonowych chyba z 80mm
80 mm :shock: .....oprocz silnych nog gosc musi miec tez silne rece ;-)
az strach pomyslec co sie dzieje jak z boku powieje :roll:
marza mi sie BORY ultra two (50 mm) ale wielu mnie przestrzega :!:
raczej watlej budowy ciala jestem i na przod drobniejszy SHAMAL bylby lepszym rozwiazaniem ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#648
bo wy chlopaki musicie skonczyc z tymi kanapeczkami i na meskie sztejki przejsc w koncu;)

inna sprawa ze w okolicach krk po prostu NIE MA WIATRU, kazdy to powie jak posiedzi troche dajmy na to w 3miescie;)
Obrazek

#650
Ja I kaczko ciągniemy grupę amatorów na IC. Mam kwaśną minę, bo podjazd się zaczynał i zbierałem się do pracy (widać to też po mniejszym blacie :lol:) :lol: Ostatnie fotki z szosy, za tydzień Krynica, w ten weekend może skandia
Obrazek

#659
W ostatnią niedzielę z chłopakami zrobiliśmy mały dystansik. Z centrum Łodzi ruszyliśmy nową ściezką rowerową w kierunku Widzewa. Po chwili już pruliśmy całkiem fanymi asfaltami poza Łodzią. Po kilku kilometrach asfalty się skonczyły aby ustapić miejsca leśnym ścieżkom. I tak do samej Spały :) Tomaszów Mazowiecki wzięliśmy od północy. Prawie 80 km lesmych krajobrazów rodem z Hobbitowa ;). Wąśkie ściezki wsród mchów i krzaków jagodowych. W Borkach obiad i strzała wzdłuż lewego brzegu Zalewu Sulejowskiego. Niby szlak rowerowy, ale rodem z ostrego XC. Przejechnie blisko 40 km zajeło prawie 3 godziny. Masakra, korzenie i piachy dały ostro w kość. Uzupełnienie płynów pod Sulejowem i dalej strzała w kierunku Łodzi. Niestety już tylko asfalt ale dobry powód do robienia szybkośći ;) Sulejów, Piotrków Trybunalski, Moszczenica, Tuszyn, Starowa Góra - prędkość 37-45km/h. Kumpel dał morderczą zminę i przed Tuszynem mała odcinka i przymusowy kilkunastominutowy postój na przywrócenie energii ;)
Blisko 200 km jak zwykle dobrej zabawy. Heh, fotka tylko jedna ale juz mi się nie chce lustra targać ;)
Obrazek


No i ślad na Endo:
http://www.endomondo.com/workouts/192009305/4153708