Re: Zdjęcia z wypadów, wyjazdów ( Photos )

#3250
Dziwne, bo te amory dobrze znaszą stanie. Albo więc uszczelki spuchły albo coś zatkało otworki w zaworku. Tak czy inaczej bez rozbiórki raczej się nie obejdzie.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

Re: Zdjęcia z wypadów, wyjazdów ( Photos )

#3261
Ja bym to uzasadnił tym, że błotnik to tylko kolejna rzecz, która w błotnych warunkach może narobić problemu. Co z tego, że uchroni cię od kilku kropel z kałuży, jak i tak będziesz uwalony jak świnia, jeśli warunki bedą mocno wilgotne. Natomiast przy dużym błocie może najzwyczajniej się zapchać i skutecznie blokować ruch koła. W jeszcze gorszym przypadku pojedynczo pourywają się zipy i trzeba będzie się zatrzymać i ręcznie dokonać demontażu. A sekundy lecą....
https://www.facebook.com/evobikesycow

Re: Zdjęcia z wypadów, wyjazdów ( Photos )

#3265
Dziś okolice WPN. 62km w terenie. Było błotko, był piach, szutry, zjazdy i podjazdy, za dużo korzeni... itp. itd.

Początek trasy już terenowej. Zjazd z Lubonia pod Poznaniem na szlak do WPN (Puszczykowo/Jeziory).

Obrazek

W tym miejscu normalnie jest piach jak na plaży. Dziś było łatwiej.

Obrazek
Obrazek

Takie tam...

Obrazek
Obrazek

Droga leśna idąca równolegle do Grajzerówki. Wjeżdżam w Wielkopolski Park Narodowy.

Obrazek

Już w WLP, dojazd do zjazdu ( :) ) nad jezioro Góreckie.

Obrazek

Droga przez ścisły rezerwat.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zaczyna się chyba najbardziej męczący odcinek.

Obrazek
Obrazek

Na tym podjeździe mój prawy klejnot rodowy został troszkę przyduszony...

Obrazek

Odpoczynek nad jeziorem Góreckim (Po objechaniu Góreckiego i Jarosławieckiego). Nad Jarosławieckim zaliczyłem trzy upadki... :/ Rower cały, delikatnie porysana prawa noga. Nie mam fotek z Jarosławieckiego bo zapomniałem robić :D

Obrazek

Powrót do domu wzdłuż Warty i przystanek na Dębowe ;)

Obrazek

Aha! I tutaj jeszcze fota z dojazdu z Góreckiego na Jarosławieckie. Po tej całej dżungli miła odmiana w formie polnej drogi z dziurą na dziurze ;)

Obrazek

Re: Zdjęcia z wypadów, wyjazdów ( Photos )

#3269
Bart pisze:Kto ci dał prawo do zamieszczenia tego zdjęcia ?
Uczestnik wypełniając formularz zgłoszenia oświadcza, że:
· wyraża zgodę, aby zdjęcia, nagrania filmowe oraz wywiady z jego osobą, a także wyniki z jego danymi osobowymi mogły być wykorzystane przez prasę, radio i telewizję a także w celach marketingowych Organizatora i sponsorów wyścigu,


nie samego zdjęcia, a ścieżki dostępu - to dwie różne kwestie - wyraziłeś zgodę na pokazanie Twojego wizerunku przez organizatora, co zrobił w tym albumie https://drive.google.com/drive/folders/ ... drive_open
skoro się zgodziłeś, a organizator je pokazał... to nie widzę problemu we wskazaniu lokalizacji tej fotki
co zrobisz jak umieszczą Cię na banerze promującym cykl np. w serwisie "randkowym" ?
* KIRK Revolution x 4 * <[shadow=cyan]MISTRAL Vision Alu Pro [/shadow]> < FILMOTEKA >

Re: Zdjęcia z wypadów, wyjazdów ( Photos )

#3270
Tyle że Tobie nie wolno bez zgody właściciela czyli organizatora reprodukować tego foto gdzie indziej no takie mamy prawo Cezary wpadłeś w gówno.
nie wskazałeś l.okalizacji jako strony organizatora tylko konkretne forto i konkretną osobę współczuje złego pojmowania "lokalizacja" Bart ma wszelkie prawa co dochodzenia swoich praw bo nie jest tłem tylko obiektem.

Bart nie martw sie brzydszy nie bedziesz już hahahahahahaha
www.velotech.pl