#3091
Piotr pisze: na razie pisze ze jeździ , , , , ,a to daleko jeszcze do realizmu.
A co na piechotę chodzę 8-) :?:
Dziś był 67 raz PODJECHANY a ogólnie to 70 z tymi nie zaliczonymi.
Jak tam kamienie ?
PODOBAJĄ SIĘ :!: :?:
Czy kolor nie ten :-)

#3094
hit00r II pisze:
Lukanio pisze: No w końcu wleciał konkretny widelec do skociwa zostaw go bo pasuje mu ;-)
Jak to W KOŃCU ?
A ten poprzedni to nie konkret i nie pasował ?

Nie :-P

#3096
DOMAN pisze:Widok na Śnieżkę z ruin zamku Bolczów. Rudawy jak zwykle piękne, a podjazd pod Stróżnicę z segmentem 26% wyśmienity.
Był i się nie pochwalił że jedzie :-x

#3101
Nie znoszę liści bo nic nie widać.
Dodatkowo same w sobie są śliskie.
Można się ładnie przeliczyć kiedy trafimy na jakiś śliski korzeń , dziurę bądź skałę , które są nie widoczne bo obsypane tym szajsem :-x

#3102
U mnie też liście ... może i ładne ale irytujące :-x
Zrobiłem objazd większej części budowanych singli.
Z tego co zauważyłem to jest kilka wariantów , które czasami się ze sobą łączą tworząc większą całość.
Są wersje lajtowe że przejedziesz nawet trekkingiem i takie bardziej hardkorowe na rower Enduro.
Całość jeszcze nie jest ukończona ale można już fajnie pojeździć co widać na fotach.
Załączniki
Zdjęcie0470.jpg
Zdjęcie0468.jpg
Zdjęcie0467.jpg
Zdjęcie0466.jpg
Zdjęcie0465.jpg
Zdjęcie0464.jpg
Zdjęcie0463.jpg
Zdjęcie0462.jpg

#3115
a gdzieś kazał? ;-)
polityki nie róbta, roweramy jeździjta, tyle wam powim.

zresztą, jak tu sobie tak ględzimy, to Moskwa podobno jest na cześć... zdobycia Moskwy w 1612, więc, jakby tu powiedzieć, IPN czy inny tam arcyzły potwór z mokrych snów kodziarzy się nie przyczepi, wręcz przeciwnie.
Syberia - diabli wiedzą. ale raczej nie od zesłań, jest takich pare Syberii w Polsce, notowane jeszcze były przed ruskim zaborem i kibitkami.
A skoro przy historii jesteśmy pogmatwanej naszej, to mariawicka parafia w Grzmiącej, pono 140 rodzin, po ewangelikach nie ma śladu, czasem resztki cmentarzy, po Żydach to i nawet cmentarzy nie ma, z tego całego mazowieckiego tygla tylko mariawici są, trwają, dziś niedziela, drzwi uchylone, w środku nabożeństwo. I dobrze.
Obrazek
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#3119
Aldek, a czemuś Ty się nie pochwalił, że jedziesz w moje tereny? Do Moskwy mam parę kilometrów raptem. Swoją drogą, tam jest jeszcze jedna miejscowość w konwencji, tj Wódka. Niedaleko jest też Kalonka znana z łódzkiego wyścigu Tour de Kalonka ☺️. Ładnie jest też przy Strudze Dobieszkowskiej, którą mielismy okazję objeżdżać podczas ubiegłorocznego minizlotu. Generalnie ładnie jest w tamtych terenach.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .
cron