#1921
rurokura pisze:vitusa fotke mam -ale aż boję się go tu wstawić ,żeby Cię krewniezalała
tyle juz w tym tygodniu przezylem ;-) dawaj fotki :->
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#1926
Zimno wiec szybko trzeba smigac)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
2016-03-13 13.17.10.png

#1929
Adamello, Gdzieś na FB miglo mi się jedno z tych zdjęć.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#1930
Fajne miejsce w Wlkp. Osieczna gmina Leszno.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
Screenshot_2016-03-15-16-30-39-1.png

#1933
snack,
Ja na nich jeżdżę tylko na jasnym żwirze.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#1943
Kurdeno, ładne to twoje disco.
Domyślam się, że nie używasz na codzień? Chyba, że się mylę - jak spalanie na takie szosowe 100 km?

Zawsze mnie ciekawiło jak to z tymi drogami gruntowymi jest - górole się nie rzucają, że po ich poletku ktoś przejeżdża? Albo może jacyś zarządcy lasów/parków?

Czy może to są takie ogólnoużytkowe dla całej gminy, skróty, drogi do ciągania drewna?

Fajny wyjazd, pozazdrościć! ;-)
Obrazek

Scott Superamerican 1994
Alpinestars Cro-Mega DX 1991[/b]
Alpinestars Al-Mega 1991

#1944
Piękna wycieczka ! Miło sie ogląda wspominając wizytę w większości z tych miejsc, a jest to nadal kraina nieskażona tłumami, o czym ostatnio głośno w mediach i internetach... ;-)

#1946
Niski niestety (dla nas) coraz bardziej się cywilizuje...
od linii Wysowej na zachód w zasadzie nie ma już co szukać ciszy spokoju, a na wschód też coraz gęściej wyrastają wypasione wille i letniaki możnych (ot choćby wspomniana w galerii Nowica - nie tak dawno jeszcze wioska gdzie diabeł mówił dobranoc a sklep obwoźny przyjeżdżał 2x w tygodniu, dziś usiana jest wypasionymi nowymi chałupami i wyremontowanymi starymi, a już tylko pomiędzy nimi stoją stare łemkowskie chyże...)
O zakazach i szlabanach nie wspominając

Co do łofrołdu - przepisy pozostawiają pole do interpretacji, więc to tak jak ze starym autem: zależy jak trafisz - jak ktoś się będzie chciał doczepić to sobie znajdzie, trzeba się z tym liczyć Aczkolwiek droga przez potoki to droga gminna, nie zamknieta dla ruchu (acz zniszczona przez rzekę) - więc tam przejazd jest na całkowitym legalu

A Disco niegniecione na trasie potrafi zejść poniżej 10/100, nawet na terenowej gumie Ale na demona prędkości i dynamiki nie ma co liczyć w jego wypadku ;-)

Ech już mi się za Niskim tęskni...
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#1947
Biegałem tam z plecakiem - od przeł. Łupkowskiej do Krynicy wte i we wte - ćwierć wieku temu (jeszcze wg przedwojennych map, bo pttkowskie były do bani) i właśnie nie chce mi się tam jechać raz jeszcze, by ocalić tę postapokaliptyczną dzikość w pamięci.

Zabawne, że pod koniec lat 80. tośmy serio się bali, że ten Beskid to nam przemysł zniszczy.Tak dzieci, każdy wiek ma swojego straszaka.

Wtedy straszył Iglopol i inne tam huty czy ambitne plany późnego Jaruzelskiego.
Dziś martwią nas wille beneficjentów przemian i ich kilometry płotów i solidsekurity. A i tak się pewnie okaże, że będzie zupełnie inaczej.

Edit: A, i tam się jeżdziło, jak kwitły owocowe drzewa. Co tam krzyże, te zdziczałe wiśnie i czereśnie, całe doliny - to był widok! Ciekawe, czy to jeszcze tak jest.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#1948
Wiesz Aldku, ja Niski też pamiętam inny niż dziś - może nie z lat 80 ani nawet 90, ale i tak zdecydowanie inny Są miejsca, które swój charakter zachowały, gdzie czuć "duchy przodków spoglądające nam przez ramię' - ale jest ich coraz mniej
Zdziczałe drzewa owocowe też są, tylko juz chyba nie owocują - ja nie spotkałem przynajmniej
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#1949
skolioza pisze: Zdziczałe drzewa owocowe też są, tylko juz chyba nie owocują - ja nie spotkałem przynajmniej
Myślę, że to z powodu późniejszego okresu wegetacji w tej części pl;)
Jest więcej turystów, ale nie w takim stopniu jak w bieszczadach (zach i pn); Ale co tam, dzikie miejsca trafiają się nawet pod dużymi ośrodkami miejskimi.
Obrazek

#1950
Zachęcony ładną pogodą postanowiłem sobie zrobić dziś wolne i pojechałem na działkę - oficjalnie grabić liście. Okoliczności przyrody jakoś niezbyt nastrajają do machanie grabiami.
Traska liczy 2 x 45 km bocznymi drogami.
Załączniki
IMG_0964.JPG