#1831
Dzisiaj w końcu wyjechałem nim na krótką jazdę ogólnie plus minus 25km po okolicznych miejscowościach, pogoda była dość ładna jak na weekend. Miałem zrobić zdjęcie zachodu słońca ale nie znalazłem żadnej ładniej miejscówki :P Co do jazdy jeździło mi się świetnie w lesie na większych korzeniach troszkę mniej i powiem wam że mieliście trochę racji żebym kupić na przód Judy :D

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Ostatnio zmieniony 2015-12-19, 14:03 przez Lukanio, łącznie zmieniany 1 raz.

#1835
w tych pięknych okolicznosciach przyrody zimowej , a jakże by było inaczej , pogoda rozpieszczała na całego , a tereny do jazdy były wrecz bajeczne , z czego skorzystałem aby sie przynajmniej raz w roku po prostu uświnić .
Wszak niestety był to już drugi raz błotnego szaleństwa , gdyż jest ono wszechobecne , azaliż .... wiec nie omieszkałem uzyć Falveyowskiego rumaka na te wojaże ...szedł jak traktor !

Obrazek
Obrazek
www.velotech.pl

#1840
weź shotguna na 3 raz, a przy okazji mozesz poszukać ich miejscówki ,a ogólnie powinieneś zgłosicc na Policje a oni dalej , bo niszczą drzewa i panowie od zwierzątek muszą coś z nimi zrobić , jak widać zdewastowały droge i mają to gdzieś
Ostatnio zmieniony 2015-12-20, 19:18 przez Piotr, łącznie zmieniany 1 raz.
www.velotech.pl

#1847
Tak na współczesnym? :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900
cron