#3
Dokładnie tak jak piszesz! Jestes swietnym hejterem zauwazyłem...

Myslisz ze te 5000 rowerów miało kazda z kuleczek w łozyskach czyszczoną , smarowana i wsadzana w korpus...?

Musi miec xtr ,kooke i inny szpej za milijon abys mogl napisac fajen retro?
Dwadni tyrałem przy tym scierwie. rozkeciłem wszystko co bylo do rozkrecenia z 50 ml smaru zefala wsadzilem w tego gnoja.

Uwielbiam podejsc do roweru ktory skonczylem i poczuc smar...Cos w styluz apach napalmu o poranku...Kumasz , czy metafora jest zawiła?

Nie oczekuje ze sie bedziecie spuszczac na widok klamota za 200 pln...
Ale wazne jest ile pracy sie w to wkłada i ze bajk trafia do ludzi mimo milionowego nalotu...

A nie idzie sie do spklepu i kupuje kurwine za 2000 pln.

kumasz?

#4
Kurde - fajna dwururka w fajnym stanie. Ładna, zgrabna, zadbana. Nie dziwię się, że michur chciał się pochawalić, bo rower cieszy oko. Trochę chyba ostatnio na forum za dużo dziwnego parcia jest. Ja już rowerów nie pokazuję, bo nie lubię jak mi ktoś na dziecko pluje. Na co mi to? Wolę sam swoje oko cieszyć bez żadnych utyskiwań.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#5
michur pisze:Dokładnie tak jak piszesz! Jestes swietnym hejterem zauwazyłem...

Myslisz ze te 5000 rowerów miało kazda z kuleczek w łozyskach czyszczoną , smarowana i wsadzana w korpus...?

Musi miec xtr ,kooke i inny szpej za milijon abys mogl napisac fajen retro?
Dwadni tyrałem przy tym scierwie. rozkeciłem wszystko co bylo do rozkrecenia z 50 ml smaru zefala wsadzilem w tego gnoja.

Uwielbiam podejsc do roweru ktory skonczylem i poczuc smar...Cos w styluz apach napalmu o poranku...Kumasz , czy metafora jest zawiła?

Nie oczekuje ze sie bedziecie spuszczac na widok klamota za 200 pln...
Ale wazne jest ile pracy sie w to wkłada i ze bajk trafia do ludzi mimo milionowego nalotu...

A nie idzie sie do spklepu i kupuje kurwine za 2000 pln.

kumasz?


Czytaj ze zrozumieniem a nie się spinasz jak plandeka na żuku. Masz dział rowery szosowe czy inne i tam dodaj ten rower. Jak teściowa wjedzie na kamień to ma rower mtb? :mrgreen:

Zrobiłeś pełny serwis gratuluje , ale czego Ty od mnie oczekujesz. Mi się podoba , ładny rower miejski, ale co więcej napisać ..... mojego życie w żaden sposób nie zmienił.

Jak ktoś chce kupić " kurwine za 2000 pln" to niech kupuje . Co mnie to obchodzi :roll:

I gdzie Ty się tej krytyki dopatrzyłeś ?