#31
Singla nie chcę. Na tył szersza piasta wejdzie po rozgięciu widełek i tak też zrobię. Chcę tam mieć trzy zębtaki z przodu i sześć na tyle. To wersja wyjscdiowa bo tylko dwie z przodu też biorę pod uwagę. Jak zwykle wszystko wyjdzie w praniu jak to się mówi.

#33
dzieki, jest tez na YT nawet caly film o tym. Tylko ze tam tez gosc nie wspomina o ile pamietam o zablokowaniu widel przed wzmocnieniami... a to moim zdaniem wazny punkt calej operacji.

Jakie obręcze byscie polecili do piast powiedzmy XT lub LX M5... do takiego roweru? Najlepiej nie zbyt nowoczesne, czyli przed 1995, na 28 cali?

#34
Ha! Po niewiem ilu już dniach udało mi się w końcu zdjąć widelec. Miska sterów nie chciała się odkręcić za żadne skarby. W końcu wziąłem małe imadło, zacisnąłem z wyczuciem i przekręciłem i rama jest rozebrana. Teraz czeka mnie małe prostowanie bo rower miał przygodę i górna jak i dolna rura są lekko wygięte. Nie widać tego gołym okiem ale niestety rama ma sztycha, delikatnego. Jest też wgniotka, planuję ją zrobić tak jak ten koleś na filmie:

https://www.youtube.com/watch?v=JTDeXG0kweA

#35
DługiDżon pisze:dzieki, jest tez na YT nawet caly film o tym. Tylko ze tam tez gosc nie wspomina o ile pamietam o zablokowaniu widel przed wzmocnieniami... a to moim zdaniem wazny punkt calej operacji.

Jakie obręcze byscie polecili do piast powiedzmy XT lub LX M5... do takiego roweru? Najlepiej nie zbyt nowoczesne, czyli przed 1995, na 28 cali?
Masz felgi Accenta i nie kombinuj, zciągniesz naklejki i wuala.
www.velotech.pl

#36
Piotr pisze:
DługiDżon pisze:dzieki, jest tez na YT nawet caly film o tym. Tylko ze tam tez gosc nie wspomina o ile pamietam o zablokowaniu widel przed wzmocnieniami... a to moim zdaniem wazny punkt calej operacji.

Jakie obręcze byscie polecili do piast powiedzmy XT lub LX M5... do takiego roweru? Najlepiej nie zbyt nowoczesne, czyli przed 1995, na 28 cali?
Masz felgi Accenta i nie kombinuj, zciągniesz naklejki i wuala.
Hmm... może tak właśnie zorbię, chyba że się trafi jakiś fajny komplecik starszawy :)

Takie szpeje. Rd dojechana wizualnie, ale cos tam się zrobi z nią aby nie straszyła.

Obrazek
cron