Scout Black Magic 2001

#1
Witam serdecznie. Zostałem szczęśliwym (Mam nadzieję) posiadaczem szosy marki Scout z naklejek na widelcu chromowanym wnioskuję że rower jest z 2001 r. natomiast nie mogę znaleźć żadnej informacji o tym rowerku. Może ktoś wie czy jest ot ch-mo czy hi-ten? Rama jest czarna z czerwono żółtymi naklejkami + chromowany widelec +wspawany hak. Sama rama nie jest na mufach tylko na spawach szlifowanych - jedyna mufa to ta umieszczona na czubku rury siodłowej.

#3
Z tego co kojarzę, to rowery Scout były sprzedawane (improtowane, zamawiane?) przez p. Bartolewskiego z Częstochowy. Miał ramy z karbonowych rur łączonych mufami ramy aluminiowe itp. Miał kiedyś Sklep na ul. Drogowców w Częstochowie. Czy to nadal działa - nie wiem, ale może iść tym tropem i spróbować się z nim skontaktować?
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#4
No i udało mi się skontaktować i owszem tak owe ramy mieli ale nazwy modelu mi nie podadzą gdyż już dokumentacji nie mają a Black Magic to po prostu od innego ich sprzętu naklejka ;) I to w zasadzie na tyle - w tym momencie nadmienię jeszcze iż rama na pewno jest cr-mo ;)