Szosa późne 80' rurki Falck, co to za rama?

#1
Temat wisi już jakiś czas na forum RB. Szukam nazwy producenta tej szosy.

Od pewnego czasu jestem posiadaczem tego rowerka... Szukam dosyć intensywnie w internetach, ale nie jestem w stanie znaleźć producenta tej szosy. Dodam że malowanie ramy jest jednym z najładniejszych malowań jakie widziałem, wzór "siatki" z kółek i krzyżyków robi świetną robotę przy patrzeniu na rower z odległości od 2 metrów w górę. Nalepka Falck sugeruje włoskiego producenta, faktycznie przyglądałem się katalogom włoskich rowerów z tamtych lat i mufy wyglądają identycznie. Rower jest złożony na osprzęcie 105 golden arrow + zwykłe 105. Ma charakterystyczne "okucia" kanału prowadzącego pancerz w górnej rurce. Co do malowania, Olmo San Remo ma bardzo podobne malowanie, niestety bez tej siateczki. Jeśli ktoś jest w stanie przybliżyć mi pochodzenie tego rowerka, będę bardzo zobowiązany. Jeśli nie uda mi się znaleźć jego pochodzenia to na 90% idzie on na sprzedaż. Jeśli znajdę na niego jakieś namiary to pewnie się zastanowię gdyż malowanie ramy mimo że nieco podrapane, jest przepiękne. Tak czy inaczej, powoli przywracam mu dawny blask i pewnie za niedługo umieszczę tu rezultaty swoich działań obfotografowane jakimś lepszym sprzętem. Poniżej specyfikacja i zdjęcia:

Frame: ???
Fork: ???

Headset: YST Corp
Handlebar: Cinelli Campione Del Mondo
Seatpost: 3tt
Stem: ITM (aero alloy, XA style)

Brake Levers: Shimano BL-Z306-105, Golden Arrow
Brake Calipers: Shimano BR-S105, 105 Golden Arrow
Brake Pads: Shimano
Shifters: Shimano SL-1055, 105SC (7sp)
Front Derailleur: Shimano FD 1050
Rear Derailleur: Shimano RD 1050

Cranks: Shimano FC-S125, 105 Golden Arrow
Bottom Bracket: Shimano BB-1050, 105

Rims: Front Alesa 913/ Rear Campagnolo Ofmega
Hubs: Front Shimano Exage RM50/ Rear Shimano FH-1050, 105
Załączniki
CAM00075.jpg
CAM00074.jpg
hak
CAM00077.jpg
siateczka z krzyżyków i kółek
CAM00079.jpg
CAM00093.jpg
prowadzenie linek
CAM00096.jpg
CAM00094.jpg
Prowadzenie linek
CAM00091.jpg
CAM00078.jpg
Napis na ramie
CAM00080.jpg
Naklejka Falck