PEUGEOT 3000 Competition

#1
o taka ramka jak z katalogu: http://cyclespeugeot.com/files/1997UK.pdf
nie ma co zerkać na jakiej grupie to stało bo lichy sprzęcior, ale wykonanie konstrukcji ciekawe. nie dość, że seria alu 5000 to jeszcze szlifowane spawy i prowadzenie kabla w ramie. całkiem zacnie jak na poczatek.
powoli się zabieram do tego bo ramka już od dawna stoi i czeka,,,,miała być na zamiankę w mojej szosie gdzie mufa się rozkleiła, ale puki zęby mam całe, a morda nie szklanka to wpadł mi do głowy taki pomysł.
do roboty bedzie jak znalazł do śmigania, 22km w jedną stronę zleci migiem.

będzie stało na tym co widać, spójnie jedynie kolorystycznie. poza tym czarne zmieniarki LX'a, koła na piastach 105 i czarnych rafkach ALESA z retro kapciami. nie wiem jakie hamulce, czy były jakieś retro w czarnym kolorze?

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#2
kazdemu innemu bym powiedzial .....by cie wydymalo za ta mieszanke :lol:
ale ze to Ives ....to zapytam alano/vitus wyzional ducha ??? 8-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#5
moja alu szoska na mufkach nie wytrzymała próby czasu i gdzieś tam skrzypi w okolicach suportu, a wszelkie serwisowanie i smarowanie nie pomogło.
ten peugeot jak stanie na noga,,,kołach to będzie miał bardzo dobry look. no poskładałem z tego co miałem akurat, nie wyszło szosowo więc jest jak jest.

no korba od Ciebie, microdrive, lubie taki rozstaw i mam sporo zębatek w tym systemie.
myślałem przez chwilę o takiej na 110bcd, ale dzie tam karbony
Obrazek


opony.
Obrazek
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#16
Piesek z kiwającą głową najlepiej scooby doo 8-)

Rower ciekawy tylko ni to szosa ani mtb. Zastanawia mnie jakim cudem fd sie nie mieści ale to chyba efekt osprzetu mtb w szosie. Gdyby były canti i minimalnie szersze laczki to bym powiedział że to rower crossowy.
Zazdroszcze rurek syncrosa tylko czy sztyca sie nie odkształci zbytnio od tego zacisku?

#20
YvesMoi pisze:mam myszkę miki i nie wiem gdzie ja podpiąć, może tutaj,,,,zobaczymy, ale dla Ciebie corri dam jakiegoś piździelca małego skubańca :P
Ale miałeś na drugim chyba zlocie taką kaczuchę, by tu pasowała idealnie.Mój Ty mały Pierdziochu.

Ewentualnie to siodełko:
Obrazek
Lodzermensch

Re: PEUGEOT 3000 Competition

#21
YvesMoi pisze: nie wiem jakie hamulce, czy były jakieś retro w czarnym kolorze?

ja miałem sachsy rivale z 1995 bodajże
ścigancko
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,
cron