#10
Gerwazy !!! jak ja to moglem przeoczyc :oops: ...faktycznie za duzo pokazalem ;-)
Cardamon... ramka faktycznie po renowacji u Himayera choc musze sie pochwalic ze grawerki" dziergalem" pedzlem sam ;-)

jesli chodzi o Recorda to zagosci osemkowy z lat 95/96
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#11
odkryje troche karty ;-) zreszta i tak Adamello i Gerwazy robili wszystko zeby mi zepsuc zabawe :-x
do tego zamiast pracowac siedze w domu z rozwalona stopa :-| .... troche z nudow troche z ciekawosci zaczalem eksperymentowac...........noooooo bardziej bawic sie niz eksperymentowac :-P



wersja do "teatru" ;-)
Obrazek


wersja PRO :lol: :lol:
Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#12
Dla mnie wersja 1 fajniejsza.
Czy te koła też są z epoki? Mają bębenek pod kasetę Campy?

Ostatnio zacząłem myśleć o złożeniu roweru będącego miksem szosowo-trekingowo-przełajowym i też właśnie myślałem o Recordzie z tego okresu, tym bardziej więc kibicuję Twojemu "projektowi" :-)

Sądziłęm, że damka nigdy nie może być ładna, tymczasem w moim odczuciu, Twój rower z całości prezentuje się bardzo miło dla oka. Cóż, Spinergy robią robotę ;-)
Kierownicę jaką widziałbym w tym rowerze to albo bull bar, albo jeszcze lepiej moją ulubioną AT-4 PRO Scotta, jeśli rower nie musi być 100% włoski (a nie musi sądząc po kołach).
Niedwno natknąłem się na zdjęcie szosowego roweru z tą kierownicą i nieźle to wygląda
Obrazek

#13
Gerwazy pisze:Czy te koła też są z epoki? Mają bębenek pod kasetę Campy?
produkcje zakonczono w 1999 czyli w ramach "naszego" RETRO mieszcza sie jak najbardziej ;-) bebenek pod osemkowa Campe(bialy kruk bialego kruka w NOS´e :lol: :lol: :lol: )
kierownice planuje dac prosta,a szczytem marzen sa klamki hamulcowe recorda O.R.
...wiem bedzie z tym problem ale co tam.... poczekamy :roll:
przystawialem dzisiaj czarna Rd Themis(ta od Ciebie) i powiem ,ze calkiem fajnie sie zgrywala z reszta roweru :-P (tylko troche zal wyciagac ja z cieplego pudelka )
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#15
cardamon pisze:pierwszy Twój rower Marcinie, który mi się nie podoba, chyba nie czuje szosowego klimatu po prostu :oops: :oops: :oops:
powiedz ,ze chociaz kolor Ci sie podoba :roll: ...przeciez pedalski nie jest ;-) czy jak ;-) .. :lol: :lol:
a tak na powaznie .... fakt ramce blizej do mieszczucha niz do pelnokrwistej szosy ;-) dlatego temat z "przymruzeniem oka" ....wogole glowy nie zawracaj tylko poczekaj na final :evil:

ps
mojej zonce tez sie nie spodobala :!:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#17
cardamon pisze:no kolor przezajeb**ty 8-) ;-)

spoko !!!! od poczatku wiedzialem ,ze Ci sie podoba :roll: :lol: :lol:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#19
nie nie ..tu nie bedzie siciemy :lol: :lol: nie da sie tego podciagnac w ta strone ;-)
ramke przypadkiem wypatrzylem u Adamello.... doslownie w sekunde wpadl do glowy glupi pomysl no i teraz samo utrapienie 8-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#20
marcin74 pisze:
Gerwazy pisze:Czy te koła też są z epoki? Mają bębenek pod kasetę Campy?
produkcje zakonczono w 1999 czyli w ramach "naszego" RETRO mieszcza sie jak najbardziej ;-) bebenek pod osemkowa Campe(bialy kruk bialego kruka w NOS´e :lol: :lol: :lol: )
kierownice planuje dac prosta,a szczytem marzen sa klamki hamulcowe recorda O.R.
...wiem bedzie z tym problem ale co tam.... poczekamy :roll:
przystawialem dzisiaj czarna Rd Themis(ta od Ciebie) i powiem ,ze calkiem fajnie sie zgrywala z reszta roweru :-P (tylko troche zal wyciagac ja z cieplego pudelka )
Gdzie te kółka sie uchowały przez tyle czasu. Eh ludzie to mają szczęście :roll: że użyję cytatu ;-)
Moim zdaniem szkoda ich, zostawiłbym je raczej do czegoś bardziej wyrafinowanego jednak, zwłaszcza że to NOSy

Themis może wizualnie by pasował, ale klasowo to dwa przeciwne bieguny, to jakby do DuraAce założyć RD Alivio :lol: tu tylko Record pasuje,ostatecznie Chorus albo Athena bo wizualnie podobne :-) Klamek Recorda OR chwile już nie widziałem, ale to tylko kwestia czasu kiedy się pojawią :-)

Więc jakież przeznaczenie tego roweru jeśli wolno wiedzieć? Byłem pewien że dla małżonki składasz :roll:

#21
Gerwazy pisze:Więc jakież przeznaczenie tego roweru jeśli wolno wiedzieć? Byłem pewien że dla małżonki składasz
malzonka to filigranowa kobietka o wzroscie 164 cmm tak wiec dameczka za duza :!:
gdzies sobie ubzduralem ze wszystko juz bylo,a dameczki na recordzie jeszcze sie nikt nie odwazyl zbudowac...tak wiec powstaje.."dameczka bez przeznaczenia"

SPINERGY faktycznie troche szkoda ale najgorsze bedzie naklejenie szytek(oj poleci wartosc kolek do dolu :lol: :lol: :lol: )
Themis to tylko przymiarka :shock i choc docelowo zawita recordzik to musze Ci powiedziec ,ze ta czern zgrywala z kolkami na maxa :-P

ps
prosze nie porownywac Themisa z Alivio :evil: :evil:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#22
marcin74 pisze: ps
prosze nie porownywac Themisa z Alivio :evil: :evil:
Jakże mogłem strzelić taką gafę :oops: Proszę o wybaczenie ;-)


Kolorystycznie ładnie by się komponowała przerzutka Record w kolorze "Century" z lat 90-91, ale weź taką znajdź :roll:
Obrazek

Kolor jest taki jak tych piast (foto z ebay):
Obrazek

#23
Gerwazy pisze:Jakże mogłem strzelić taką gafę Proszę o wybaczenie
......wybaczam :roll:

te lalki w kolorze "CENTURY" ........ to chyba najdrozsze szpeje jakie mozna kupic na ebay´u.......... cos mi sie zdaje ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#24
Gdzieś czytałem, że były produkowane przez kilkanaście miesięcy, i na całe stany było przeznaczone około 500 kompletów, więc nie ma się co dziwić że ceny wysokie.
A pan od którego zdjęcie pożyczyłem jest znany z tego, że ceny winduje do absurdalnych poziomów. To ten sam który za przerzutkę Themisa życzył sobie onegdaj 500$ ;-)

#26
smolar pisze:
marcin74 pisze:...tak wiec powstaje.."dameczka bez przeznaczenia".....
pedałofil :!: ;-)
pedalofil ???

zapomnij o szczupakach !!!!!! ....makrelka ,makrelka w puszczce tylko i wylacznie 8-)
........choc w sumie ??? moze to komplement :idea:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#27
marcin74 pisze:
smolar pisze:
marcin74 pisze:...tak wiec powstaje.."dameczka bez przeznaczenia".....
pedałofil :!: ;-)
pedalofil ???

zapomnij o szczupakach !!!!!! ....makrelka ,makrelka w puszczce tylko i wylacznie 8-)
........choc w sumie ??? moze to komplement :idea:

:mrgreen:
śmietnik to nie retro!
cron