MBK Sport

#1
Cześć,
swego czasu szukałam sobie mieszczucha, a wpadła mi w ręce szoska, zdecydowanie retro, do tego na tyle ładna, że chciałabym zachować ją w formie jak najbliższej oryginałowi. Jest to Motobecane Sport, z przerzutkami sachs-huret, w sieci wyszukałam, że datowane są one na 84-85 rok.
Mankamentem są krzywe szczęki hamulców, jeden pancerz czarny (drugi metalowy z osłoną gumową) i sparciałe zupełnie gumy na klamkach. Odpadł mi niestety jeden odblask z pedału. Ponadto wszystko działa ładnie i jest w bardzo dobrym stanie.

Obrazek


Zdjęcia

Mam nadzieję wczytać się głębiej w forum i znaleźć przydatne rady co do dbania o takie sprzęty :)

#2
nie do konca jest to szosowka, ale i tak podziwiam, ze sie dziwczynie chce jezdzic na "meskiej" ramie, do tego z barankiem wymagajacym bardzo dlugiego zasiegu rak.
Obrazek

#3
Witaj.

Grunt to że nie pomalowałaś go proszkowo i nie finalnie nie zmieniłaś w ostre koło :-)

Nie myślałaś nad tym żeby przelecieć wszystkie chromy i elementy alu ALUCHROM'em?

Będzie dużo ładniej...

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#4
Nie wiedziałam, że jest takie coś jak aluchrom :) zapewne kiedyś zakupię i wypoleruję co się da :) Szoska od dłuższego czasu mi się marzyła, a że szukałam mieszczucha, to takie cudeńko wybrałam.
cron