Żabowóz - get FOCUSed!

#1
Przedstawiam zalążek projektu budowanego "na zlecenie" mojego kolegi - Mateusza
Ów zalążek to podwójnie cieniowana rama cr-mo Focus, rocznik ok 96-7, choć wagi nie mam to w porównaniu do Boulderów zaskakująco lekka. Ładne haki (przypominają nieco Marina), gięty tylny widelec, praktycznie brak korozji, (niestety jednak miejscowe odrapania) no i co najważniejsze sygnatura Mika Kluge na górnej rurze - aż chciałoby się wrzucić RacelineD (będą obowiązkowo canti :-P )
Zobaczcie sami
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#3
O kurcze - moje marzenie wielkie. Kiedyś miałem stalowego Focusa i to był rower, na którym mi się najlepiej jak dotąd jeździło. Rama była bardzo podobna, tylko nazywała się Race Line. Niestety ważyła bardzo dużo i miała calową sterówkę.
Ważyłeś może tą ramę?
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#5
To jest więc dokładnie ta sama rama, która ja miałem - tylko pewnie z innym osprzętem była sprzedawana. Nawet kolor był taki sam - u mnie tylko były żółte napisy. Haki w "kopytka", dość grube jak na stal rury, piękne, delikatne spawy i wygięte tylko dolne rurki widelca. Ale jeśli chodzi o masę, to moja na pewno nie ważyła mniej niż 2.300.
Rama bardzo zwrotna i dająca dużo frajdy z jazdy. Świetna do technicznych zjazdów i szybkich singletracków. Świetnie jeździło się pod Magiem20- z wyższym amorem mogłoby być gorzej.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#7
Marcin - ja przecież mam jeszcze oryginalny sztywny widelec od tego mojego Focusa - czarny, lekko gięty, gruby z "kopytkami", na gwint. Został mi po zakupie Maga i wala się z kąta w kąt. Miałem rozmiar ramy chyba 17,5". Może Ci podejdzie?
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#12
Focus gotowy i objeżdżony (na razie przez moją skromną osobę, właściciel jeszcze go na oczy nie widział ;-) )
Prezentuje się następująco:

Obrazek

korba STX własnoręcznie zmotana na przyjęcie 1 tarczy - na żywo wygląda IMO bajecznie, sam sobie chyba taką strzelę :mrgreen:

Obrazek

canti DXa ubrane w niebieskie dodatki

Obrazek

napinacz w którym się już dawno zakochałem - prosty, z szeroką regulacją, rolka "na maszynach" i bez sprężynki która może się zepsuć W tle wypolerowany STX RC

Obrazek

Z przodu - niebieska kiera Zanzi (dzięki Jonderko za cynk!) do kompletu z pozostałymi niebieskościami

Obrazek

Z tyłu - rzut na '92 Selle Italia

Obrazek

Z boku w pełnej krasie - szkoda że nie było na tyle dobrego światła... Moglibyście zobaczyć jak całość lśni po polerce ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA
cron