#91
Wojas, masz rację. Ale już wyjaśniam.

Na aukcji na której kupiłem ramę, było napisane że rozmiar sztycy to 26.4. Jak wiesz, accent to jedyna ogólnodostępna sztyca w tym rozmiarze i z tym rodzajem jarzemka.

Gdy sztyca przyszła, i przymierzyłem ją do roweru, okazało się że tak jak mówisz jest tam 27.2. W sumie to i dobra i zła wiadomość. Sztyca accent idzie w kąt ale teraz będzie w czym wybierać.

I tu pytanko. Jaką w miarę lekką i niedrogą (do 100) sztycę w rozmiarze 27.2 polecacie?

#95
Też się zastanawiałem nad tym turnerem. Z tego co czytałem względne w swojej cenie są te lepsze sztyce SMICA. Firma w sumie żadna, ale nie mam zamiaru dawać połowe tego co zapłaciłem za rame z widelcem za sztyce.

#96
OskarKabat pisze:Też się zastanawiałem nad tym turnerem. Z tego co czytałem względne w swojej cenie są te lepsze sztyce SMICA. Firma w sumie żadna, ale nie mam zamiaru dawać połowe tego co zapłaciłem za rame z widelcem za sztyce.
Chiny... Z resztą to samo Riczeje czy Boplighty.

Turner to mniejsze zło ale jednak daje rade.

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#98
Szczerze mówiąc te Turnery jeszcze mniej mi się od Accentów podobają ;D Szukam do Kuwahary lekkiej ładnej srebrnej taniej sztycy na 27,2 i jest generalnie bieda, tyle że ja 300mm potrzebuję.
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek

#108
Trafił się, to go kupiłem. Jestem z niego bardzo zadowolony. Jakość wykonania i waga stoją na wysokim poziomie, przynajmniej porównując do tego Lasco.

Rower będzie sporo jeździł, więc taki wylajtowany blat bardzo szybko mógł by się posypać.

#115
szczerze mówiąc -to myślałem ,że wyjdzie ładniej .. :->
Ale z 2j strony mogło być gorzej -krzykliwe proszkowe kolory i wysokie stożki :roll:

Zakładanie giętej kiery do kozy -jest bez sensu ,ale już przywykłem(mnie nie razi) -rower na miasto przede wszystkim powinien być wygodny dla użytkownika -z byczymi może się skończyć śmiganiem tylko w górnym chwycie .. ale faktem jest ,że będzie spójniej i chyba bardziej z sensem ..

Masz teraz czarnego byczego mavica na allegro w niezłej cenie //ew. jeśli nie chcesz dropa ,to syntace stratos ,jest dobry i tani ,bo tani i dobry ..

Obciętego barana nie wsadzaj -bo wygląda to słabo -zbyt dobre części ,żeby wcisnąć mu taki kit -upoluj dobre bycze ,spróbuj

#119
Wrzuciłem dzisiaj grafitowe zamszowe Turbo i jest sporo lepiej. Sam obijałem, jest ładnie obciągnięte, ale poszukam jakiegoś używanego w ładnym stanie z oryginalnym obiciem.
cron