#2
to ja poproszę zdjęcie bez rozjechanych krzywych. Na tym nic_nie_widać.... Dodatkowo proponuję ustawić fotografowany obiekt w głębi ostrości, to też pomoże :)
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#4
jaka jest szerokość mufy suportowej, oraz jaki ma gwint. Podaj także miejsce wybicia numeru seryjnego, oraz sam numer. To pomoże znaleść producenta.
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#6
spawy są polerowane?
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#7
Kilka dni temu oglądałem ramę z dokładnie takim samym hakiem, na 99% mtb, ale za chiny ludowe nie jestem w stanie sobie przypomnieć co to dokładnie było... ;-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#9
Polerowane haki bardzo upraszczają poszukiwanie wykonawcy. Mamy do wyboru Cannona, i kilka niemieckich manufaktur. Oczywiście Kleina odrzucam z powodu haków właśnie...

Coś mi ta rama Cannonem śmierdzi... tylko ma niebywale krótką główkę, jak nie Cannon....
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#11
Polerowane haki czy polerowane spawy? Polerowane spawy sporo firm miało, sam mam 2 ramy z takimi i nie są to ani Cannony, ani Kleiny, ani niemieckie manufaktury ;]
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek

#12
kurcze, oczywiście ze chodziło mi o polerowane spawy...
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#18
a jak ten rower mógł w oryginale wyglądać kierownica baranek zapewne przerzutki bo może bym go w oryginale zrobił jak bym jeszcze wiedział jaka to firma
cron