UNIVEGA RAM es 970

#1
Ehhh tak sobie siedzę przy moim samogonie i przeglądam nie "zamierzchłe" może, ale kilkuletnio-odległe :) czasy, wklejam to zdjęcie, żeby zaakcentować, że tęsknię do tego roweru,
jeździło się na nim przednio:


Obrazek
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: UNIVEGA RAM es 970

#2
Pike'a co ciekawe kupiłem nóweczkę leżaka magazynowego, kółka DT też nowe, do tego 1x11 XT - zaraz po premierze, pamiętam, że mój trochę znajomy,
właściciel bikestacji, namawiał mnie, żebym chwile poczekał, bo będzie premiera tej grupy.
Bardzo przyzwoicie złożony rowr wg mnie.
Całość uzupełniają hamulce od Hope'a.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: UNIVEGA RAM es 970

#4
No cholera muszę zapisywać komu sprzedawałem moje graty, odkupiłbym tę ramkę chętnie :(
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.