#69
W cenie Twojego roweru plus cena za ten amor...
Waga 9.9kg.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
Screenshot_20181127-202126_Allegro.jpg

#70
Znajomy sklep 20km ode mnie ma takie wyprzedaże.
Waga 8.9kg.....zaden tuning niskiego modelu nie ma szans z zimowymi okazjami.
Ostatnio zmieniony 2018-11-27, 20:38 przez Retromen, łącznie zmieniany 1 raz.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
Screenshot_20181127-203404_Allegro.jpg

#72
A jaka jest roznica pomiedzy tym co kupiles a tym za 8.9tys....1tys zł?
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#74
Dales 3 tys za rower?;)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#76
Doliczylem amor ktory nam pokazales jako element obnizajacy wage.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#82
Adamello pisze:Ale jakby Bart miał wolne 20 klocków do wydanie to by i 9kg nie poskładał, bo na forum Szajbajka takich przepisów nie znajdzie.
Bo Ty nie składasz rowerów do maratonów to się na tym nie znasz, ja w sumie też.
Lodzermensch

#83
Adamello, Ja sie zdziwilem ,że za 10 tys mozna nowke kupić 9 kilo...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#86
Właśnie z tym Szajbajkiem to jest widzę niezła akcja, bo jest bardzo popularny, do tego stopnia, że kumpel z pracy mi o tym głupku mówił i obejrzałem odcinek, w którym on trzymając koło tylne mavica zaplecione w isopulse powiedział, że nie zaplata się kół na słoneczko od strony napędu, oczy wyszły mi z orbit, i wyłączyłem cały komputer przyciskiem z klawiatury... i tak teraz sobie pod tym kątem patrzę na rowery Barta i widzę związek :lol:

#88
DOMAN pisze:Właśnie z tym Szajbajkiem to jest widzę niezła akcja, bo jest bardzo popularny, do tego stopnia, że kumpel z pracy mi o tym głupku mówił i obejrzałem odcinek, w którym on trzymając koło tylne mavica zaplecione w isopulse powiedział, że nie zaplata się kół na słoneczko od strony napędu, oczy wyszły mi z orbit, i wyłączyłem cały komputer przyciskiem z klawiatury... i tak teraz sobie pod tym kątem patrzę na rowery Barta i widzę związek :lol:
nie ma pojęcia o fizyce i zaplataniu kół, ale to tacy się prezentują z guru i później inne małpki powtarzają głupoty.
Ten zaplot był wcześniej stosowany przez Zippa i doskonale się sprawdza, mam też takie koło u siebie z wymienioną felgą i śmiga prawidłowo.
Tyle że powiedzmy sobie system mi się nie podoba bo wymaga innych materiałów składowych niż standardowe, ale to są koła systemowe i nie ma co się czepiać.

Wy nie prowadzicie serwisu, ja tak i z jakimi głupotami wyczytanymi z internetu na co dzień się spotykam . . . jak klienci powtarzają głupoty tam wypisywane . . czasem chce się bejsbola w łape . . .
www.velotech.pl

#89
Nie wiem po co ta nagonka na szajbajka. Gość założył jeden z ciekawszych kanałów rowerowych w tym smutnym kraju . W jego filmach jest sporo błędów , ale jak to mówią nie myli się tylko ten co nic nie robi .