Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#481
Piotr pisze:
2019-03-19, 18:50
Ja ma w szosówkach złote, srebrne , czerwone i zielone nakrętki na wentylki, w czym problem ? ładnie to wygląda, poza tym są lżejsze od plastykowych, mówiąc o preście i nie ma wstydu.
Zrobić Ci fotki ? tak żebyś choć trochę zaspokoił swoją chuć ?
To co napisałem to czysta SZYDERA :lol:
Chodziło o to że Bart dodaje każdą nic nie znaczącą pierdołę ... podkładkę od śrubki w koszyku itp.
Kiedyś już o tym pisaliśmy że to jest tasiemiec niczym Moda na Sukces :mrgreen: właśnie z tego powodu.
Jeszcze bym zrozumiał że wymienił mostek albo śruby na tytan / Alu w całym rowerze to OK ale takie bzdety to pisanie dla samego pisania ... żeby przypadkiem NIKT NIE ZAPOMNIAŁ że taki temat jak Sałperjor jest na forum :lol:
"Zrobić Ci fotki ? tak żebyś choć trochę zaspokoił swoją chuć ?" - zawsze myślałem że chuć to pociąg do czynów lubieżnych więc nie wiem w jaki sposób to łączysz z nakrętkami na wentyl :roll: , czy my o czymś nie wiemy :shock: :?:

Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#485
Bart pisze:
2019-03-19, 21:34
Adamello pisze:
2019-03-19, 21:24
Problemem jest sama obecność dętki.
Nie moim.
Tu akurat przyznam ci rację.
Opony UST to fajna sprawa ale są cholernie ciężkie.
Czasami problematyczne w montażu i demontażu.
System pseudo bezdętkowy z mlekiem to jest jakaś totalna pomyłka - więcej z tym zabawy niż korzyści.
A jak przebijesz to musisz i tak zakładać dętkę.
Każda wymiana opony wiąże się z babraniną w tym syfie który pozostaje po mleku.
Lekka dętka to najlepsze rozwiązanie ... o ile nie złapiesz kapcia.

Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#501
Po co gadać o przewyższeniach na łatwych płaskich maratonach ?
Ważne że przejechał i micha mu się cieszy że jest kozakiem :lol:
Cały czas czekam kiedy zda nam relację z prawdziwego wyścigu w prawdziwych górach a nie zabawy po płaskim albo jakichś pagórkach.
Bart weź się w końcu wybierz na Śnieżkę!
Wtedy pokażesz klasę jak wyłoisz w 1,5 godziny to już będzie dobrze :mrgreen:

Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#503
Endomondo zawsze bzdury pokazuje odnosnie przewyższen. Żaden gps nie jest wstanie poprawnie mierzyc tej opcji. Jak na taką trase tempo spacerowe) ale to wina nie chinskiej ciezkiej kierownicy) Hitoor a sie dziwie ze nie wetknąłeś 5 groszy o odrodzeniu)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
Screenshot_20190324-220604_Facebook.jpg

Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#506
Bart pisze:
2019-03-25, 07:30
hit00r II pisze:Cały czas czekam kiedy zda nam relację z prawdziwego wyścigu w prawdziwych górach a nie zabawy po płaskim albo jakichś pagórkach.
Ja również czekam na chociaż jeden screen z Endomondo z Twojej jazdy ;)
Nie używam żadnego PEDAŁOMONDO.
W zeszłym roku wkleiłem wykres od kolegi bo on się tym posługuje ale pewnie już nie pamiętasz ... walnęliśmy wtedy 75 km i to NIE po płaskim 8-)
Wtedy jakoś nie byłeś pierwszy do komentowania z tego co pamiętam :-/
Nie jeżdżę dużo ale za to solidnie.
Wysil się i popytaj tych co tu byli :lol:
Wciąż obstaje za tym żebyś wpadł bo to zupełnie inna jazda niż u ciebie i na pewno by ci się spodobało.
A skoro lubisz się chwalić to wtedy miał byś czym ... chodził byś niczym dumny paw :!: :lol:

Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#508
Bart pisze:
2019-03-25, 22:05
hit00r II pisze:Nie używam żadnego PEDAŁOMONDO.
Jak się jeździ bez celu to po co...
hit00r II pisze:Nie jeżdżę dużo ale za to solidnie.
A to przepraszam. Ja tylko 12 etapów cyklu zawodów plus treningi ;)
Co to znaczy BEZ CELU ?
Celem jest zap...nie!
I to nie tylko po asfalcie.
Celem jest również podziwianie widoków oraz kontakt z przyrodą (nie neguję że u ciebie też jest pięknie).
Celem jest sprawdzenie własnych możliwości jeśli chodzi o siłę oraz technikę jazdy.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co to jest 12 etapów jakichś śmiesznych maratoników których skala trudności to 3/10?
Zalicz choć jeden górski maraton albo wjazd na Śnieżkę - to jest wyzwanie a nie jakaś zabawa.
Widzę że STRASZNIE się bronisz przed górami ... pytanie dlaczego ?
Nie chcesz wpaść żeby się zdziwić a szkoda :-|
Pokazał byś ile ci dało tych 12 maratonów oraz masa treningów ... a ja tylko się obżeram i piję piwo :-P
Objechał byś mnie 2 razy i jeszcze miał czas na czyszczenie bieżnika z igliwia :lol:
cron