#35
Bart pisze:
corrado1111 pisze:Ten amortyzator to ma stalowe golenie? Bo ja się nie znam na tych nowych ale tak wygląda.
Wiesz, że nawet nie wiem :oops:
Srebrne chromowane są czy takie matowe tytanowe?

Dobra, już znalazłem po specyfikacji. Wygląda na stalowe ze zdjęć w necie.
Lodzermensch

#36
corrado1111 pisze:
Bart pisze:
corrado1111 pisze:Ten amortyzator to ma stalowe golenie? Bo ja się nie znam na tych nowych ale tak wygląda.
Wiesz, że nawet nie wiem :oops:
Srebrne chromowane są czy takie matowe tytanowe?

Dobra, już znalazłem po specyfikacji. Wygląda na stalowe ze zdjęć w necie.
MAtowe mam w Sutorze Raidon w Cube.
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#37
Nigdy nie zrozumiem dla czego ktoś woli wydać kilka ładnych tysi na rower totalnie przeciętny aniżeli kupić w podobnej cenie sprzęt lekko używany ze 3 klasy wyższy ?
Jest masa ofert i można wyszukać super sprzęty na dużych kołach w cenie tego co ty kupiłeś.
Masz jakiś syndrom że to co nie jest prosto z fabryki jest "BE" ?
Później żeby ulepszyć ten nowy nabytek ładujesz worki szmalu aby był odrobinę lepszy ... to się nie kalkuluje totalnie.
Za 2-3 lata i tak go sprzedasz za bezcen albo będzie ci leżał i zagracał bo wynajdziesz coś innego :-|
PS - opony na razie czekają na ciebie żebyś mógł być lżejszy i szybszy :->

#38
hit00r II pisze:Nigdy nie zrozumiem dla czego ktoś woli wydać kilka ładnych tysi na rower totalnie przeciętny aniżeli kupić w podobnej cenie sprzęt lekko używany ze 3 klasy wyższy ?
Był używany Cannon Lefty model 2014 za 6000 zł. Nowy kosztował 11 000. Rower robił niesamowite wrażenie. Jak zobaczyłem ten stary osprzęt z napędem 3x10 to mi się odechciało.

Był roczny Scott Scale taki jak na zdjęciu za 3800 zł. Ale miał zwykłą tylną piastę i był dość mocno poobijany.

Z resztą jeszcze mnie nie powaliło, żeby dawać 6000 zł za używany rower.
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939
Załączniki
IMGP4901.JPG

#40
hit00r II pisze:
Bart pisze: Z resztą jeszcze mnie nie powaliło, żeby dawać 6000 zł za używany rower.
Ale żeby dać podobnie za swój to cie nie powaliło :-P :?:
Trzeba umieć szukać!
Czasem dołożyć odrobinę i kupić np to :
https://www.olx.pl/oferta/specialized-e ... 3aaa95aa9c

Znalezienie tego roweru zajęło mi minutę!
Tego speca dzieli przepaść od twojego :roll:
Toć to zabytek. Heble do dupy, napęd do dupy. Przewody wiszą jak w starej Ładzie.

I waży 16 kg
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#41
Bart pisze: Toć to zabytek. Heble do dupy, napęd do dupy. Przewody wiszą jak w starej Ładzie.
Nie ośmieszaj się :->
Na twoim poziomie to ten Spec był by idealny.
Waży 16 kg BO TO FULL :!:
Na pewno lepiej jeździ niż to co masz a czepianie się pancerzy to jakiś żart 8-)
Sztywny rower nie nadaje się w prawdziwy teren ... zwłaszcza aluminiowy.
Pojechał byś wymagający maraton fullem to byś się przekonał i wywalił tego sztywniaka do śmieci 8-)
Napęd możesz wymienić jak aż tak bardzo ci się nie podoba choć nie wiem po co ?
Przebieg żaden - 250 km.
Cóż widzę że to daremny trud żeby ciebie do czegoś przekonać ... zawsze kupisz coś gorszego :-|
ALE PONIEWAŻ JEST TWOJE TO JEST NAJLEPSZE :-x

#43
hit00r II pisze:Cóż widzę że to daremny trud żeby ciebie do czegoś przekonać ... zawsze kupisz coś gorszego :-|
ALE PONIEWAŻ JEST TWOJE TO JEST NAJLEPSZE :-x
Hitek ale ty sie nakrecasz :idea: ...idz do psychiatry :idea:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#47
Bart pisze:Nie chce mi się już kontynuować tego wątku. Miałem pokazać i pokazałem. Na tym zakończymy.
BUAHAHAHA :!:
AKURAT :mrgreen:

#48
hit00r II pisze:
Bart pisze:Nie chce mi się już kontynuować tego wątku. Miałem pokazać i pokazałem. Na tym zakończymy.
BUAHAHAHA :!:
AKURAT :mrgreen:
On ma swój świat, jest jak wsza na dupie, drapiemy się a ona myk, myk chowa się i znowu pogryza.
Określenie " gościu przechodzi samego siebie " jest w tym przypadku wybitnie uzasadnione, jedyne rozwiązanie - ponowny ban za zapychanie internety bzdurami niezwiązanymi z retro.
www.velotech.pl

#49
Nieutulony w żalu po sławetnym (prawie 30 stron wątku!) kube muszę przyznać, że ten SUP to całkiem zgrabny rowerek jest. Kolorek tyż.
Przez lata nie mogłem patrzeć na aluminiową nowiznę - przez te grubaśkie rury i smarki spawów. Teraz dizajn się trochę ogarnął, i hardtajle zrobiły się optycznie lekkie.
Moje - oczywiście do natychmiastowego zignorowania - porady są takie:

- Jak nie ważysz tyle co ja, pomyśl nad kupieniem drugiego, wylajtowanego setu kół na zawody.
- Żadnych już cekin i odpustowych lampek. Lekko jest, i tak ma być.
- Garmin 25 zamiast tej sigmy. Segmenty to jest to!
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#50
Bart pisze:
corrado1111 pisze:Ten amortyzator to ma stalowe golenie? Bo ja się nie znam na tych nowych ale tak wygląda.
Wiesz, że nawet nie wiem :oops:
przyłóż magnes do górnej lagi, choćby ten co na szprychę zakładasz do licznika
Jeśli okazało by się że widelec ma stalowe górne golenie to masz tu na przyszłość spory potencjał do zbicia wagi
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#52
SoloTM pisze:No i mógłbyś przy okazji Bart, napisać co to za widelec jest w Cube a jaki w Supie, różnice pracy, swoje spostrzeżenia.
Ciężko mi teraz opisać. Nie jeździłem Cubem od czasu upuszczenia powietrza w amorze, bo miałem ponad 100 psi. W Cube jest Suntour Raidon, w Supie Rock Recon. Teraz oba mam nabite na około 95 psi.
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#60
Na tych oponach wyglada dobrze. Nawet bardzo.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike