Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#305
Mnie troche wzieło na punkcie lekkiego mtb bo pierwszy raz w zyciu teraz smigam na 9kg mtb i szoku doznaje jaka róznica w terenie pomiedzy tym a 12kg co mialem przedtem. Zamierzam jeszcze urwac tanim kosztem 800gram bo wstawie sztywny widelec carbonowy na probe.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#310
Hit tyle w temacie ????
chwalisz sie jakimis oponami ...prawdopodobnie 26 a temat jest o rowerze "29" ale nic :idea: nawet jak znalazles gdzies w lesie jakies starocie o wadze 350 gram to powiedz do czego to sie nadaje ????
Jezdzilem w tym roku na michelin wild race r2 ultimate advanced 29×2.0 waga okolo 415g i nadaje sie to tylko na "wazenie roweru " zeby cyfra ladnie wygladala plus jakies wycieczki w lekkim terenie i szutry .Nooooo na szuterki to ona jest doskonala ale na wyscig w takim wlasnie terenie i tak zalozylbym cos bardziej solidnego .....zeby od pierwszych metrow nie myslec kiedy zejde z trasy z powodu kapcia .
Bart sprobuj Vittori Barzo albo Peyote ....podziekujesz i zostaniesz przy marce dluzszy czas ;)

Hit..... Cejrowski :?: slabiutki i bosy taki prawie buszmen :idea: a jak juz przy dzikusach jestesmy to apeluje ciebie !!!!

https://www.youtube.com/watch?v=YROkJPkll0M
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#313
Przy tej wadze ta decha na pewno będzie wygodna jak cholera 8-)
Pisałem ci już wcześniej - wywal siodło , sztycę i zacisk :-x - pół kilo mniej na rowerze.
Klocki wyjmij z hebli - na zawodach nie są potrzebne - będzie szybciej :-D i ze 100 gram mniej.
Chwyty kierownicy też usuń - na zawodach nie jest potrzebna ergonomia - kolejne 100 gram do przodu.
A teraz coś dodaj - śruby na tytan bądź tam gdzie można Alu 8-)
Odkręć zabezpieczenia wentyli - zysk ze 3 gramy na ROTOWANEJ!
Zakładaj łyse opony - to mniejsza waga :lol:
Pedały wywal i jeździj na samych osiach.
A tak na serio - nie wiem jak z wygodą ale to siodło przynajmniej nie przypomina xxxxx tak jak tamto.
Szkoda tylko tych 13 zł - bo za to lepiej kupić browary :-|
Ostatnio zmieniony 2019-01-16, 20:00 przez hit00r II, łącznie zmieniany 1 raz.

Re:

#318
:mrgreen: :-D :roll:
Adamello pisze:
2018-11-27, 19:16
Znów inwestycje w prawie nowy rower, a on nadal ciężki :mrgreen:

Żonie robiłem 29era we wrześniu - wyszło dość lekko za niecałe 5k. Wsadzę jej docelowo swojego amora i będzie blisko 8.5kg.

https://www.flickr.com/photos/116778564 ... 9102703512
Bart pisze:
2018-11-27, 19:21
Chińskie części z ryżu. Z resztą jak na carbon to i tak ciężki.
Bart pisze:
2018-11-27, 19:25
Po za tym dla mnie liczy się też wytrzymałość. Radziłem sobie z 14,5 kilowym Cubem to poradzę sobie z 11 kilowym SUPem. :-P
https://www.facebook.com/evobikesycow

Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#327
Zawsze ten temat omijałem jak wiele innych mnie po tytule nie interesujących, ale ziornąłem w końcu skoro się tak w statystykach przejawia ciągle. Czy to nie jest sezon 2 jakiegoś wcześniejszego tasiemca?
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm