Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#365
hit00r II pisze:
2019-02-02, 19:56

Ale nie piszę tu o kilometrach po płaskim ... jeden zjazd z Odrodzenia bardziej zagrzeje hamulce niż twój cały sezon :lol:
Co innego gdybyś grzał z dużymi prędkościami i dohamowywał prawie do zera.
Nie osmieszaj sie hit
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#372
Bart pisze:
2019-02-03, 15:26
Ja też jestem z nich zadowolony, to Hittor ma jazdy jak zwykle.
Jak zwykle ?
Lepiej zerknij na swoje pełne wiedzy wpisy odnośnie moich sprzętów.
O ile jeszcze do Marina masz prawo się czepiać to do żadnego innego absolutnie.
Zawsze staram się ci doradzić żeby jakoś ten twój Sałperjor zaczął wyglądać i jeździć.
Ale ty nigdy nie bierzesz sobie tego do serca.
Z resztą nie tylko ja chcę ci pomóc ale inni również.
A ty ciągle swoje i swoje.
Nie ważne że to co kupujesz jest takie sobie ... ważne że NOWE.
A w tej samej cenie można nabyć sprzęt lekko używany w super stanie z wyższej półki.
W ten sposób NIGDY nie będziesz miał wypasionego sprzętu.
Czasami lepiej odłożyć i kupić coś lepszego.

Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#374
Przez ostatnie 3 lata kupiłem tone urzywanych rowerow i osprzetu. Najczesciej sprzedajacy staraja sie cos ukryc itp.(hit00r sam sie przekonales z ostatnimi dwoma kompletami koł) Czesci retro jednak nie ma wyboru, bo nosów mało) Do wspolczesnych rowerow kupowanie uzywek to gra niewarta swieczki. Nowe to nowe.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#376
Retromen pisze:
2019-02-03, 19:36
Do wspolczesnych rowerow kupowanie uzywek to gra niewarta swieczki. Nowe to nowe.
Nie masz racji ... choć by z tego względu że sam nie kupujesz nowszych części.
Nabyłem ramę z damperem Scott Spark 20 w zajebistym stanie , kasety , napędy i korby.
Jedne koła kupiłem nie pasujące ale ich ogólny stan był OK.
Jedynie ostatni zakup to trochę lipa ale nie ma co uogólniać że to gra nie warta świeczki bo gór złota ogólnie nie zapłaciłem.

Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#384
Kupić HOPE'a ... nawet używany komplet.
Zamkniesz się spokojnie w kwocie 1500 zł z tarczami za 2 sztuki.
A jeśli coś padnie to do HOPE'a można dostać każdą pierdołę nawet tą najmniejszą.
Moje stare M4 z ... 2003 roku ?
Nic się z nimi nigdy nie działo więc sam sobie możesz odpowiedzieć.
Shitmano to są jednorazówki.
Dystrybutor chyba nawet nie ma do nich części.

Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#385
Nie wiem czy shimano w ogóle oferuje zestawy naprawcze, nie wydaje mi się też żeby były to elementy standardowe stosowane w przemyśle. Jeżdżę już ponad rok z cieknącą klamką od tylnego hamulca i wygląda to tak, że po odpowietrzeniu przez dwa dni jest dobrze, później trochę z niej pocieknie, wycieram klamkę do sucha i jeżdżę i już z niej nie leci, bo sprawdzam co jakiś czas. Działa tak samo jak szczelna właściwie, jak rower długo stoi to jest różnica, pompuję kilka razy i wszystko wraca do normy. Myślę, że prędzej wymienię cały hamulec niż samą klamkę, bo zwyczajnie są to coraz tańsze rzeczy.

Edit
Hit dodałeś swój post w czasie gdy ja jeszcze pisałem i potwierdzam, że ciężko z częściami do shimano. Natomiast hope to nie jest remedium na wszystko. Ja na przykład nie chcę niczego co nie ma serwa w klamce, czy tak dużej odległości klocków od tarczy jaka jest w obecnie produkowanych hamulcach shimano.
Części na sprzedaż:
https://m.olx.pl/oferty/uzytkownik/1eZ3x/

Re: SUPerior XP 939 - Always Race - maszyna do wygrywania

#390
No OK.
Pomijając to że twój rower jest brzydki.
O ile złota pasowała bo masz w nim odrobinę detali właśnie w złotym to czerwona woła o pomstę do nieba :roll:
PS: to że z tej samej fabryki nie oznacza że to RF bo nie ma ani tego samego wzoru ani napisów.
Kiedyś RB robiło niektóre ramy dla Authora ... ale Author to będzie tylko Author i nic tego nie zmieni :-|